Yves Rocher Blackberry Silky Lotion -Vücut Losyonu / L'Arc-en-ciel

Yves Rocher Blackberry Silky Lotion -Vücut Losyonu


23 Aralık 2012 Pazar

Bu vücut losyonunu Yves Rocher'den alalı epey oluyor. O ara başka ürünler kullandığımdan sıra ancak geçen ay geldi...


Yves Rocher'nin bu meşhur vücut losyonlarından bende olan "blackberry/böğürtlen" aromalısı. Losyonun yapısı, benim daha önce kullandığım losyonlara göre daha az akışkan, daha jelimsi. Ama, rahat sürülüyor ve rahat emiliyor. Vücudu güzel yumuşatıyor; ama etkisi çok kalıcı değil. 


Kokusu ilk başta hoşuma gitmiş olsa da, sonradan biraz ağır ve fazla meyveli gelmeye başladı. Keskin bir böğürtlen kokusu var. Ben çok hoşlanmadım; ama seveni çok.

Losyon 400 mL'lik ambalajda satılıyor; fakat pompa sizi yanıltmasın. Ambalajın orijinalinde pompa yok; Yves Rocher'den pompayı 1 TL karşılığında alabiliyorsunuz. Ben daha pratik bulduğum için pompasıyla kullanıyorum. 


Hoş, güzel kokulu bir vucüt losyonu; ama, açıkçası ben bu ürünü biraz vasat buldum. Fiyatını tam hatırlayamamakla birlikte, 25-27 TL arasında diye hatırlıyorum. Yves Rocher mağazalarından alabilirsiniz...5 yorum

 1. iyi günlerde bİtİr artık almıssın yazık olur atsan:)
  kokusu kalıcı baya ki rahatsız etmış senı,kalıcı olması guzel bırsey aslında ben daha vucutta 2 gun kalan hemde yumusak tutan bır vucuT losyOnuna raSt gelemedim..

  YanıtlayınSil
 2. Yok canım, atılacak gibi de kötü değil Matruşka. Ama kokusu kalıcı değil. İlk sürerken buram buram geliyor, o yetiyor...

  YanıtlayınSil
 3. Hıı..iyi madem cinım tabı ne atcan okdr almıssın...gecıyor sanırım sonra koku anadım :/fıyatıda ıyı 400 ml gore bılgılendırmen ıcın cok tşKler....

  YanıtlayınSil
 4. La roche posay lipikar baume diyorum bebek cildi yumusakligi garanti

  YanıtlayınSil
 5. Not aldım İnci, teşekkürler :)

  YanıtlayınSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.