Avon Glimmerstick Diamonds -Black Ice


21 Ocak 2013 Pazartesi

Avon'un hem bu glimmerstick serisini, hem de SuperShock göz kalemlerini çok seviyorum. Kullanımları çok kolay olduğu gibi, fena halde kalıcılar! Yılbaşı kataloğunda Glimmerstick Diamons'ın içinde gümüş simler olan bu siyah rengini görünce almamazlık edemedim!


Black Ice, açık siyah içinde gümüşi ışıltıları olan, yumuşacık sürülen ve gün boyu kalıcı bir kalem. Sürüldüğünde çok güzel sabitlenir; ancak, hataları düzeltmeye imkan da tanıyor. Dağıtma fırçası ya da süngerle kolayca dağıtılıp dumanlı bir efekt vermek için de uygun yapıda. Simleri gün içinde sağa sola bulaşmıyor. Fakat, yine de göz içinde hiç kullanmadım. 


Bilekteki swatch bir kaç kez üzerinden geçilmiş hali. Renk ve ışıltılar ne hoş, değil mi? Gözde nasıl duruyor derseniz de, aşağıdaki gibi...

Far: NARS Violetta (ikili far)
Rimel: Lancome Hypnose Star 01 Noir Midnight
Göz kalemi: Avon Glimmerstick Diamonds -Black Ice

Gördüğünüz gibi, ışıltısı göze uygulandığında da kaybolmuyor. Ben bu seriyi çok sevdim. Hatta, kataloglarda indirime girdikçe diğer renklerini de değerlendireceğim. Göz kalemi sevenlerin aklında olsun!

İyi haftalar!
4 yorum

 1. hayırlı olsun canım bende de bu seriden iki tane var :) biri gri biri mavi :) onların renkleride çok hoş bakmanı öneririm :) sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler Pekbilmiş, aklımda olsun :) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 3. gerçekten çok hoş almayı düşündüm sayende bir kaç renk var bende ama siyahı ışıltılı seviyorum

  YanıtlaSil
 4. Ben de öyle Elif Tuna :) Bu katalogda var mı bilmiyorum, ama bakmakta yarar var :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.