Duyuru: Tannesi Makyaj Yapıyor!


14 Ocak 2013 Pazartesi

Son dönemlerde blogda makyajlarımla ilgili çok güzel geri bildirimler alıyorum. Pek çok arkadaşım son dönemde makyajlarımın değiştiğini, çok daha güzel göründüğünü söylüyor. Tabii ki insan göre göre de öğreniyor; ama aslında beni yönlendiren çok sevdiğim bir arkadaşımın katkısı da büyük. Sık sık bu blogda da ismini duyduğunuz Tannesi!

Artık Tannesi'ye ulaşmak, danışmak, renkler hakkında fikir almak ve makyaj yaptırmak için arkadaşı olmanız gerekmiyor. Çünkü bu hizmeti profesyonel olarak vermeye başladı! Eğer İstanbul'daysanız ve "bana hangi renkler yakışır, nasıl bir makyaj tekniği kullanmalıyım?" diye düşünüyor ya da özel bir gününüz için makyaj yaptırmak istiyorsanız BURAYA bir göz atın. 

Tannesi'ye başarılar diliyor, sevgilerimi gönderiyorum!!!4 yorum

 1. Başakcığım, övgü dolu tatlı sözlerin için ne kadar teşekkür etsem az. Bugüne kadar bana hep destek olduğun için, çok severek yaptığım hobimi, artık profesyonel olarak yapmakta gecikmeye başladığımı söyleyerek verdiğin destek ve daha niceleri için sonsuz teşekkürler.
  Blogunda yer verdiğin için de çok mutlu oldum.
  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 2. Rica ederim; san güvenmesem yazmazdım :))

  Başarılar diliyorum kocamaaaan :)

  YanıtlaSil
 3. Ne guzel, basarilar benden de ...

  YanıtlaSil
 4. Di, çok teşekkür ederim, çok zarifsin. :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.