Essence Twilight Breaking Dawn Saga Oje -03 A Piece of Forever


17 Ocak 2013 Perşembe

Essence Twilight koleksiyonunun bu ojesi benim koleksiyon görsellerinde gözüme ilk çarpan parçaydı. Altın rengi oje takıntım olduğundan beri, bu renge ayrı bir sempatim var. Gratis indirimi Essence ürünlerinin standa geldiği güne denk gelince bulamamıştım. Luna'cığımın gönderdiği paketten çıkıverdi ama!


A Piece of Forever, tam olarak dore bir oje. Pırıltılı, ışıltılı değil, sedefli değil, metalik. Üstelik, sapsarı! Tam benim aradığım renk. Sürümü serinin bende olan diğer ojesine göre (01 Jacob's Protection) daha rahat. Yine yapıda bir miktar sorun var, ama diğerine göre çok daha başarılı.


Tam opak olması için iki kat sürmek gerekiyor. Fakat çabuk kuruyor. Sonrasında da bozulma sorunu yaşamadım. Aşağıdaki fotoğraf sürdüğümün ikinci günü çekildi. Üçüncü günü de kaldırırdı bence. Kalıcılığı da gayet iyi kısacası.


Yukarıda yüzük parmağıma, Essence Twilight 03 A Piece of Forever üzerine China Glaze Twinkle Lights uyguladım. Herhangi bir topcoat sürmedim.


Essence Twilight koleksiyonunu yeniden tüm mağazalara getirdi sanıyorum. Her gittiğim Gratis/Rossmann'da neredeyse tüm üürnleri görüyorum. Dore bir oje arıyorsanız, kaçırmayın derim. Luna'cığıma bu güzel hediyesi için yeniden çok ama çok teşekkür ediyorum!!!!4 yorum

  1. Güzel durmuş sende, ben hiç kullanamıyorum bu dore tonlu ojeleri. Elimin rengine hiç yakışmıyor. Güle güle kullan Başakcım.

    YanıtlaSil
  2. Tesekkurler Tannesicim, cok sevdim ben :)

    YanıtlaSil
  3. Teşekkür ederim Luna'cım, canım! Öperim!

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.