Fresh Line Royal Jelly Ballı Nem Maskesi


23 Ocak 2013 Çarşamba

Fresh Line'ın taze maskelerini seviyorum. Nem maskesi konusunda da çeşitleri bol. Royal Jelly ballı nem maskesini hem nem verdiği hem de içindeki beyaz kil dolayısıyla gözenekleri temizlediği için tercih etmiştim.


Ballı nem maskesi özellikle kış aylarında olgun ciltleri için öneriliyor. Cildin esnekliğini ve nemini arttırmayı hedefliyor. Maskeyle ilgili ayrıntılı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.


Yüzüme kalın bir tabaka halinde sürüp 10-15 dakika kurumasını bekliyorum. Aslında bu maske kurumuyor, cilt tarafından emiliyor. 10-15 dakika sonunda incecik bir tabaka kalıyor. Bu tabakayı da Fresh Line sünger ve ılık suyla temizliyorum. Sonuç olarak aydınlık ve yumuşacık bir cilt elde ediyorum. 

Görünüşü, rengi çok iç açıcı değil; ama, kokusu nefis! Kullanmak çok hoşuma gidiyor. Bu maskeyi haftada 2 kere kullanıyorum. Çok çok harika bir nemlendirme hissetmemiş olsam da, cildimi yumuşatmasını ve aydınlatmasını çok seviyorum.


Bu kavanoz boyutundaki ballı maskeyi 20 TL'ye almıştım. Farklı gramajlarda almak da mümkün; ama Fresh Line'da da az az alıp taze taze kullanmanızı öneriyorlar. 

Bu arada, taze maskenizi buzdolabında saklamayı unutmayın!3 yorum

 1. canım beni fresh line hastası yapacaksın galiba :) özellikle o saç mayonezini istiyorum...

  YanıtlaSil
 2. Ben kendim oldum bile!

  Fresh Bar ürünlerini seviyorum. Hem etkili hem de nispeten uygun fiyatlı ve doğal ürünler...

  Diğer "ambalajlı" ürünlerinin testerlarından pek beklediklerimi bulamadım... ama Fresh Bar'ın hastasıyım :)

  YanıtlaSil
 3. Sırf frsh line yuzunden olmasa da, bugunlerde deli gibi sevgili Eskişehir'ime gitmek istiyorum. :/

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.