Golden Rose Jolly Jewels 110


22 Ocak 2013 Salı

Golden Rose'un bu pullu/simli ojelerine bayıldığımı daha önce de yazdım. En sevdiğim 3 rengini almıştım ve yazmadığım bir tek bu renk kalmıştı: 110!


Jolly Jewels 110 numara, açık beyaz (nam-ı diğer rakı beyazı) baz içinde yuvarlak siyah ve altıgen kırmızı pullardan oluşan, uğurböceklerini andıran çok şeker bir oje. Pulları yakalamak zor değil; fırçaya rahat geliyor, tırnağa rahat transfer oluyor. Bana göre tek kötü yanı, iki kat sürmeye kalkarsanız, ya da sürdüğünüz yerden bir şekilde yeniden geçerseniz, beyaz baz kırmızı pulların rengini solduruyor...


Baz rengi açık bir beyaz olduğu için en güzel mat beyaz oje üstünde kendini gösteriyor. Fakat ben Essence Grey to be Here üzerinde de denedim ve sonucu çok sevdim! Bir de, ChunLi Beauty'de gördüğüm kırmızı tırnaklarla bir kombin yaptım.


Pullardan dolayı yine ancak folyo yöntemiyle çıkarılabilse de, tırnakta çok güzel durduğu için uğraşmaya değer diyorum!

Golden Rose Jolly Jewels ojeler 5-6,50 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Ben bu ojeleri BuyCosmo'dan almıştım! Kargo hızlarından ve kalitesinden de çok memnun kaldım; öneririm!3 yorum

 1. buna bayılıyorum en güzeli bence bonibon gibi..

  YanıtlaSil
 2. Aaa, çok güzel olmuş böyle! Bayıldım! :)

  YanıtlaSil
 3. Audrey, evet, gerçekten bonibon gibi... hoş, uğurböceklerine beznetiyorum ben daha çok :)

  Tannesi, teşekkürler :) Çok sevdim bu ojeyi sürmeyi :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.