Lush Buche de Noel Temizleyici


18 Ocak 2013 Cuma

Lush'ın bu temizleyicisi de Luna'cığımın güzel hediye paketinden çıkmıştı. Tabii ki hemen kullandım!Görsel: Lush Turkey

Öncelikle, içindeki kurutulmuş meyvelerin gözle görülebildiği, kokusu tam yılbaşı akşamı yemelik kuruyemişleri andıran bir ürün. Bana çok sempatik geldi! Lush'ın bütün "peeling formundaki" temizleyicileri gibi önce suyla macunumsu hale getirmek gerekiyor, sonra nazikçe yüzünüzü ovalayarak temizliyorsunuz. 


Sitesinde de iddia ettiği gibi, cildi güzelce temizliyor ve aydınlatıyor. Kokusu zaten bana göre nefis. Sonrasında da hiç gerginlik hissetmedim, tam tersi, cildim epeyce yumuşaktı. Yoğun nem kısmını bilmiyorum; hiçbir ürün benim cildime yoğun nem vermiyor sanırım; ama, yumuşatmasını çok sevdim!

Tüm cilt tipleri için uygun yılbaşına özel üretilen derin temizleyicimiz. Kurutulmuş kızılcık ve taze portakal ile cildi sıkılaştırıp parlatır ve nazikçe temizler. Öğütülmüş badem nazikçe peeling yaparken E vitamin kaynağı besleyici badem ve kakao yağı cildi yumuşatır, yoğun nem verir.

Ürünün haftada 3 kez kullanılması önerilmiş. Luna'cığım da bana neredeyse 2 hafta yetecek kadar yollamış zaten. Yılbaşına özel ürün olduğu için hala mağazalarda bulunabilir mi bilmiyorum; ama bir sonraki sene için benim aklımda! Satış fiyatı 25 TL bu arada... 


Şimdi elimdekinin keyfini çıkarıp, bir sonraki "Noel" zamanını bekleyeceğim artık! Luna'cığıma tekrar çook teşekkürler, sevgiler!!!

İçerik: Ground Almonds, Kaolin, Glycerine, Fresh Satsumas , Dried Cranberries, Cocoa Butter, Brandy, Almond Essential Oil, Vetivert Oil, Cedarwood Oil, *Linalool, *Cinnamal, Perfume, Nori Seaweed, Candy Pine Tree2 yorum

  1. Lush taze maskelerini ben de çokk seviyorumm,bolca tester vermişlerdi bana da sağolsunlar:)

    Temizlerken içinde yapraklı bitkili antepfıstığı renginde olanından kullanmıştım ama sanki çok güzel temizlemekten ziyade eğlencelik birer maske gibi hissediyorum.Düzenli kullanımda fark edebilir.Ama değişik bir maske kullanmanın hissi çok hoş.:)

    YanıtlaSil
  2. Pearl Fairy, Herbalism'den bahsediyorsun sanırım :)

    Evet, aynı hisleri paylaşıyoruz. Güzel temizliyor; ama "sıradışı" bir durumu yok :)) Sevgiler!

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.