The Balm Plump Your Pucker Lipgloss -Cocoa My Coconut


15 Ocak 2013 Salı

The Balm'ın Plump Your Pucker serisinden daha önce Pink My Lemonade'i almıştım ve bütün yaz neredeyse yalnızca o gloss'u kullanmıştım. Pink My Lemonade'den bahsettiğim yazıda adı geçen Cocoa My Coconut rengini de Gratis indiriminde aldım. 


Bu lipgloss'un yapısı diğeriyle aynı. Yapış yapış olmayan, hafif nane kokusu ve tadı olan, dudağı biraz dolgunlaştıran, başarılı bir gloss. Cocoa My Coconut tam nude bir renk ve isminden dolayı da hafif bir kakao kokusu ve tadı da var. Koyu göz makyajlarıyla çok hoş duruyor; ancak ben yine de nude bir dudak kaleminin üzerine uygulamayı tercih ediyorum. Aksi halde -fotoğraflarda da göreceksiniz- dudakları fazla renksiz gösterebilir. 


Nude tonlu rujların üzerinde hoş duracağını düşündüğüm bir gloss Cocoa My Coconut. 

The Balm Plump Your Pucker Lipglosslar'ı Gratis mağazalarından 25 TL'ye alabilirsiniz (indirim harici zamanlarda; gerçi The Balm'ın fiyatları sanki sürekli değişiyor gibi, şu anda da tüm ürünlerde %30 indirim var...).
10 yorum

 1. Rengini oldukça yoğun veriyormuş. Kolundaki uygulamada bana çok opak göründü. Ben tonunu beğendim. bendeki Nars glossa epey benziyor bence. Güle güle kullan.
  Haaa, sana yakışmış mı? Kesinlikle! Yani tüm yüzünde görmesem de en azından dudak fotoğrafında teninle çok uyumlu görünüyor.

  YanıtlaSil
 2. Balm2ın glosslarının renk vermesi çok güzel Tannesi. Bu Nude renk bile bu şekilde durabiliyor. Fakat, bana bile, fazla çıplak geliyor :) Başka bir nude rujun üstünde çok daha hoş :)

  YanıtlaSil
 3. Bundan mutlaka alacağım tam benlik renk :)

  www.naslii.com

  YanıtlaSil
 4. Doğal görünüm sevenler için gerçekten ideal Nazlı :)

  YanıtlaSil
 5. Bu benim favori rengim.Ne zaman ruj yada parlatıcı baksam elim hep buna gider :) sana da yakışmış,iyi günlerde kullan.

  YanıtlaSil
 6. Güle güle kullan, rengi çok hoşuma gitti, tam benim tercih edeceğim bir ton :)

  YanıtlaSil
 7. Burcu,
  Makyaj Blogum,

  Sanırım nude renkler pek çok kişinin favorisi :) Bunun kokusu da bir harika, aklınızda olsun :) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 8. bir ben deneyemedm bu markanın ürünlerini ama sanırım sayenzde glostan başlayabilirim denemeye eğer denersem:)

  YanıtlaSil
 9. Bu glosslarını çok beğendim Süslü... öneririm :) Sevgiler!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.