Yves Rocher Contour Regard Göz Kalemi -Brun (Kahverengi)


30 Ocak 2013 Çarşamba

Son bir kaç makyajımda kahverengi kalem olarak tercih ettiğim Yves Rocher Contour Regard kalem, aslında neredeyse 6-7 sene önce bir Avusturya seyahatinde Yves Rocher'den alınan nefis bir makyaj setinin içinden çıkmıştı. 


Rengi dümdüz değil, metalik bir kahverengi. Kızıla çalan bir acı kahve. Kalıcılığı harika olmasa da, The Body Shop kaleme oranla çok çok daha iyi. Uygulanması çok rahat, rengini güzel veriyor. Dağıtmaya da müsait. Ben seviyorum bu kalemi, gördüğünüz gibi epeyce de kullandım!


Mat olmayan, azıcık farklı havaya sahip kahverengi kalem sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum; fakat, şu anda bu renk Yves Rocher mağazalarında var mı, bilmiyorum. Renk hoşunuza gittiyse, Yves Rocher ziyaretlerinizde aklınızda olsun!6 yorum

 1. bütün kahveleri toplamak istiyorum ben zaten bayılıyorum her tonuna..

  YanıtlaSil
 2. Ben de seviyorum kahveleri Audrey ya, gözleri çok daha doğal biçimde belirginleştiriyor. Bu kalemin rengi de özellikle güzelmiş :)

  YanıtlaSil
 3. canım yves rocher nin eye linerını cok begendim ben. Hediye paketinde çıktı. Çok kolay suruluyor rengi de cok guzel

  YanıtlaSil
 4. Aklımda olsun o zaman İnci :) Siyahına değil ama, kahverengisine bakabilirim :)

  YanıtlaSil
 5. Kahverengi göz kalemi, makyajlarımda benim için de önemli ürünlerden biri. Ben yumuşak ve kalıcı oldukları için Emily'ninkileri kullanıyorum. (Kızılımsı açık kahveler bana gitmiyor, illa ki bir acı kahvelik, bir grilik falan olacak içinde) Buna da denk gelirsem bakacağım. :)

  YanıtlaSil
 6. Tannesi'cim, kızılımsı kahvelerin bana gidiyor olmasının nedeni sanırım benim doğalından kızılımsı bir insan olmam :)) Emily'nin kalemlerine bakacağım bir ara, çok methini duyuyorum :))

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.