A Absolute Shimmer Mist Spray -Electric Martini


18 Şubat 2013 Pazartesi

Bu ışıltılı, simli vücut spreyi de Gratis'in yılbaşı hediye paketinden çıkmıştı. Bendeki şişenin atomizeri bozuktu sanırım, bir türlü kendi şişesinden spreyi sıkmayı başaramadım; daha sonra, biten parfüm şişemin içine doldurarak kullanmaya başladım.


Bana gelen koku "Electric Martini". İçinde somon-pembe mikro simler bulunan, taze, biraz da keskin bir koku. Bana hafiften Burberry The Beat'i hatırlattı; ama, koku konusunda yorum yapacak en başarısız insanlardan biri olarak, çok da güvenmeyin burnuma derim :)


Hali hazırda her türlü ışıltılı-simli vücut ürününe bayılan biri olarak, bu spreyi de sevdim. Simleri rahatsız edici boyutta değil; tenden hemen silinip gitmiyor da. Bu sprey de yine aslında tam yaz akşamlarına layık bir sprey. "Fresh" kokusu da bana "yazın kullan beni" diyor! 


Ama ben, ChunLi'de gördüğüm gibi kullanmayı da seviyorum: saça ışıltı vermek için! İçindeki simler saça yanar-döner bir efekt veriyor. Tabii saçınıza sıkınca, o gün yıkamanız şart. Anında sertleştiriyor. Ama, özel gecelerde şöyle bir saçıma doğru sıkmayı seviyorum. Fotoğraftan tam anlaşılabiliyor mu bilmiyorum; ama en azından, kuaförlerdeki nişan saçı simlerinden olmadığı bellidir :)


A! Absolute Shimmer Mist Sprayleri Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Gratis'e yeniden bu ürün için teşekkür ediyorum!
6 yorum

 1. ürünü bilemem ama, saçların çok sağlıklı ve güzel görünüyor:) maşallah...

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten mi Demet? Çok sevindim bu yoruma! Boya ve bioform olunca üst üste, bana he çok kuru ve çatal çatalmış gibi geliyor... Demek, yaptığım bakımlar işe yaramış :) Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Saçına sıktın ve beni bitirdin, bayıldım!
  Güle güle kullan Başakcığım! Saçların bence de çok güzel, sağlıklı görünüyor. Bioform nedir acaba? Perma gibi mi, su dalgası perma gibi mi acaba?
  Saçma pek işlem yaptırmadığım için gerçekten çok cahilim bu konularda. :/

  YanıtlaSil
 4. Evet, sacta pek hos oldu, ChunLi sagolsun :))

  Bioform iri perma... Su dalgasindan biraz daha hacimli, permadan daha az kivircik :) bana 6 ay falan gidiyor :) kimse sacimda perma oldugunu anlamiyor, oyle dogal duruyor yani ;)

  Operiiiimmm :)

  YanıtlaSil
 5. Aaaa, ben de anlamamıştım! :)
  Bak doğru tahmin etmişim, ben de istiyorum ondan! :) Saçımı küt kestirme sevdamdan vazgeçip uzatırsam, yaptırayım ben de; yaz aylarında iyi gider. :) Seninki süper doğal duruyor!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben saclarim kisayken de yaptiriyordum :) buyuk rahatlik Tannesi'cim :)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.