Essence Home Sweet Home Koleksiyonu Ruj -01 Red-y to Relax


23 Şubat 2013 Cumartesi

Essence Home Sweet Home koleksiyonundan aldığım ruj, bu nar çiçeği kırmızısı ruj: Red-y to Relax. Essence'in rujları pek sevilmiyor; ama ben bu ruju fena bulmadım açıkçası...


Red-y to Relax kırmızıya yakın bir nar çiçeği rengi. Bana kalırsa, gayet turuncu tonlu bir ruj. Longlasting olarak geçiyor; renkten dolayı da dudakta kalış süresi fena değil gerçekten. Ama bir The Balm Mia Moore performansı beklememek lazım (bu arada, Mia Moore'a göre 2 ton daha açık bir kırmızı). Bitişi mat değil, parlak. Benim dudaklarımı kurutmadı, ama buram buram nemlendiren bir ruj da değil. Gün içinde düzgün durması için mutlaka dudak kalemiyle desteklemek ve tazelemek lazım.


Özellikleri ilk bakışta olumsuz bir imaj çizse de, ben dudakta duruşunu sevdim. Fakat, yazın daha fazla kullanacağımı düşünüyorum açıkçası. 

Essence Home Sweet Home koleksiyonunu Gratis ve Rossmann mağazaşarında -hala- bulabilirsiniz. Rujların fiyatı 5,99 TL yanlış hatırlamıyorsam. Çok şart değil, ama almak isterseniz aklınızda bulunsun...


Herkese iyi haftasonları...4 yorum

 1. Renge ben de bayıldım Nilda :)

  YanıtlaSil
 2. Dün ojesini aldım ruju nasıldır acaba? derken kendimi burda buldum :)) gercekten cok guzel bir yaz rengiymis, 8 martta - indirimde bulursam alınacaklar - listesine eklendi.
  Tanıtım için teşekkür, güle güle kullanın ;)

  YanıtlaSil
 3. Teşekkürler Gülbeşeker, umarım indirimde bulursun :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.