L'Oreal Infallible Longwear Lip Duo Compact -200 Fuchsia Fix


15 Şubat 2013 Cuma

L'Oreal'in bu ruju da yılbaşı hediyelerimdendi :) Tasarımını ilk gördüğümde nasıl kullanacağımı tam anlayamıştım bile. Fakat, çözünce çok hoşuma gitti.


Adından da anlaşılacağı gibi, kalıcı ruj iddiasında. Oldukça şık, ön tarafı ayna olarak da kullanılabilecek özellikte metal efektli bir ambalajda sunuluyor. Bu kompakt ruj ikilisinin içinde bir adet renkli stick (1), bir adet de şeffaf stick (2) mevcut.


Renkli kısım tam bir fuşya, içinde minik ışıltılar mevcut. Dudağa hoş bir hava katıyor uygulandığında. Oldukça katı ve wax yapıdaki bu kısmı dudağınıza sürdükten sonra şeffaf kısmı üzerinden geçtiğinizde hem nemli ve gayet güzel renklendirilmiş dudaklara sahip oluyorsunuz, hem de rujunuzu yemek yiyip bir şeyler içseniz de çıkmayacak şekilde sabitleniyor. Kalıcılığı gerçekten son derece iyi. Aşağıda bilekte nasıl durduğunu görebilirsiniz; rengini tam yansıtan bir fotoğraf. Yüzümde nasıl durduğu içinse, buraya TIKTIK!


Rengi ve kalıcılığı oldukça başarılı; ancak, dudak içinden silinmeye başladığında tazelemek gerekirse, ruju tamamen temizleyip yeniden sürmek gerekiyor. Aksi halde, üste sürülen katın alında kalan kısım pul pul toplanıp dökülüyor...

Bu kısmını saymazsanız, ruj tazelemekten hoşlanmayanlar için son derece iyi bir alternatif. Hele bu renk, o kadar canlı ki, her makyajı tamamlayabilir, yüzün canlı ve enerjik tarafını ortaya çıkarabilir siye düşünüyorum! Ve bu ruju deneme fırsatı vermiş olduğu için sevgili arkadaşım İnci'ye kocaman teşekkürlerimi gönderiyorum!!!
17 yorum

 1. Başak, kaç saate kadar dayanıyor? Genelde rujlar bende 2 saat sonrasında yok oluyor ve tazeleme huyum da yok benim. 5-6 saate kadar dayanabiliyorsa, süper :)

  YanıtlaSil
 2. 4-5 saat rahat dayanıyor canım, sonrasında ortalardan hafif yok olmaya başlıyor.

  YanıtlaSil
 3. Ne kadar farklı tasarımı var. Rengide çok hoşmuş tazelemek bana göre değil zaten alırsam çok sıkıntı yaşatmayacak :) Çok çok beğendim güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
 4. teşekkürler Gonca'cım :)

  YanıtlaSil
 5. 4-5 saat gayet iyiymiş.
  Aklımı karıştırdın yine.. İlk fırsatta bakacağım ben de :)

  YanıtlaSil
 6. Günaydın :) Güzelmiş rengi ambalajı çok ilginç cidden .. Güle güle kullan Başakım :)

  YanıtlaSil
 7. Ambalajı çok güzelmiş :)

  YanıtlaSil
 8. Teşekkürler Kermit'cim :) Evet, ambalaj çok değişik :)

  Bu arada, içime dert oldu Nuxe köpük yazısı, fotoğraflar iyi olsun diye özendiğimden ve vakitsizlikten geç kalıyor. Bu haftaki yazıları da yazıp planlamıştım. Umarım haftasonu yazıp göndereceğim sana...

  YanıtlaSil
 9. Evet ONur'cum, pek şık :)

  YanıtlaSil
 10. ama kötü haber sanırım discontinued oldu bu ürün artık.

  YanıtlaSil
 11. Yazını görünce aaa bendede vardı böyle bişi sanki diyip malzemeleri karıştırdım evett 306 numarası varmış kullanayım bari sayende:D
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 12. vesile olduğum için mutlu oldum :)) 306 ne renkmiş? :)

  YanıtlaSil
 13. ambalaj tasarımı şıkmış hakkatten..güle güle kullan canım..bileğinde daha belirgin ve hoş görünüyor rengi...

  YanıtlaSil
 14. Teşekkürler Demet'cim :)

  YanıtlaSil
 15. Ablamda görmüştüm ilk bu rujları. Ondaki benim kullanamayacağım kadar koyu bir renkti. Seninkinin rengini çok beğendim Başak..

  YanıtlaSil
 16. Kybele Renkleri, bu ton gerçekten rahat kullanılabilecek, çok hoş bir renk :)

  YanıtlaSil
 17. Canın sağolsun içine sinerek kullanıp yorumlamanı tercih ederim acelemiz yok:)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.