Makeup Alley Yerine Artık Makyaj Puan!!


11 Şubat 2013 Pazartesi

Bir ürün alacağım zaman araştırmak için bloglar kadar Makeup Alley sitesine de bakıyordum hep. Buradaki kullanıcıların görüşlerinin bileşimi genelde her ürün için oldukça yol gösterici oluyordu. Hatta bakmadan alıp pişman olup MUA'ya baktığım zaman "aah evet, yazıyormuş işte" dediğim de çok oldu!

Ve hep "neden böyle sitelerin Türk versiyonu olmaz ki?" diye de çok düşünürdüm. Forum sayfaları var tabii ki, ama ben forumlarda bir süre sonra amacından sapan yazışmalardan dolayı ürünün kendisi hakkında bilgi edinemiyorum doğrusu. MUA'da her zaman Türkiye'de bizim aldığımız ürünler olmuyor. 

Derken derken bir gün Makyaj Puan sitesinin açıldığını duydum! Makeup Alley'nin hem Türkçe hem de Türk versiyonu! Ülkemizde bulunabilecek ürünler hakkında, bu ürünleri kullanan kozmetik severlerin yorumlarından oluşuyor. Daha çok yeni bir site olmasına rağmen, oldukça fazla ürün sıralanmış ve epey de kullanıcı yorumu var. Ben de, vaktim oldukça girip kullandığım ürünler hakkında yorum yapmaya çalışıyorum. Asında "özet blog" yazmak gibi bir şey. Blogu olmayan ve açmaya/yazmaya vakti de olmayan "makeup junkie"ler için de özellikle keyifli bir imkan olduğunu düşünüyorum. Yorumlarından bizleri mahrum etmesinler diyorum!Ve Makyaj Puan sitesi, açılışını kutlamak için bize çok güzel hediyeler seçmiş! Her 5 yorumda bir hediye kazanma şansı sunuyor. Hediyeler neler mi?

Görsel kaynak: Makyaj Blogum

Daha güzel bir motivasyon olamazdı, değil mi? Ayrıntılar için hemen Makyaj Blogum'daki makaleye alalım sizi... 

Siz de hediyeler kazanmak, kullanıcı yorumlarını okumak, kullandığınız ürünler hakkında yorum yapmak isterseniz, Makyaj Puan'a üye olmayı unutmayın!!!

Sevgiler ve bol renkli günler!5 yorum

 1. Merhaba,Make Up Alley ve Fragranticaya zaten üyeyim, bu türkçe siteye üye olmak için sabırsızlanıyorum.

  YanıtlaSil
 2. Başak, evet, iki site de çok güzel; makyaj puan ikisinin de birleşimi gibi :)

  Ugurbocegimmutfagi, rica ederim :)

  YanıtlaSil
 3. Süpersin! Çok teşekkkürler :) Sevgiler

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.