Rimmel London Metal Rush -100 Pearly Queen


6 Şubat 2013 Çarşamba

Rimmel London ojeleri kolayca sürülmeleri, muhteşem yapıları, kalınca fırçaları, hızlıca kurumaları ve nispeten uygun fiyatları nedeniyle çok seviyorum. Duochrome Metal Rush serisi çıktığında renkleri çok sevmiştim. İki rengini aldım bu seriden, biri bu yazıda okuyacağınız 100 Pearly Queen.Şişesinde yanar döner, içinde yeşil ve dore geçişleri olan bir eflatun gibi görünse de tırnağa uygulandığında oldukça açık pembe, hafif yanar döner bir renge dönüşüyor. Aşağıdaki fotoğraflarda 2 kat uygulanmış halini görüyorsunuz. 3 katta da sonuç pek değişecek gibi değildi, zaten bir ojeyi 3 kat sürebilme sabrım yok. 


Renk konusundaki sıkıntısı dışında hem çok kolay uygulanan hem de çok hızlı kuruyan bir oje. Yapısı da çok güzel, uygulama kolaylığı sağlayan fırçası da. Açıkçası, şişedeki rengi alamamış olmama rağmen ben tırnaklarımda gördüğüm sonucu sevdim. Çok asil duruyor. 


Rimmel London Metal Rush ojeleri Watsons'dan alabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam, fiyatı 4,90 TL olmalı.10 yorum

 1. Watson'da indirimde yarı fiyatına satılıyor yanlış hatırlamıyorsam. Yedeklemek istersen ya da başka renklerini almak istersen aklında olsun. Ben rengini beğendim,yakışmış:)

  Bu arada istediğin skincode göz kremi yazısını yazdım:)

  http://seregonsworld.blogspot.com/2013/02/skincode-canlandrc-goz-cevresi-kremi.html

  YanıtlaSil
 2. Seregon, bilgi için teşekkürler :) Yedeğe sıra gelene kadar muhtemeln içindeki bozulu, başkaca da almak istediğim rengi yok; ama burayı okuyanların aklında olsun :)

  Bu arada, yazını okudum, yorumumu da yaptım bile :)

  YanıtlaSil
 3. çok açık renk olmuş tahmin ettiğim gibi o nedenle almadım ben bunu..

  YanıtlaSil
 4. evet Audrey, ben tahmin edemedim :) ama açık renk çok az ojem olduğu için iyi oldu :) arada lazım oluyor :))

  YanıtlaSil
 5. bende izmirdeyim ya fırsattan istifade 5 renk aldım bu rimmel ojelerden. hatta yazısını da gece yazdım bugün yayınlıcaktım baktım sen yayınlamışsın :)

  YanıtlaSil
 6. Sen de yayınla Gonca, şööyle güzel tırnak süslemelerinle :) Diğer renklerini de merak ediyorum; bende bir de Bronze Princess var; onu da yazacağım ama sonra...

  YanıtlaSil
 7. Aynısı bende de var bunu gördükten sonra atına mutlak ten rengi oje sürücem belki o zaman rengini verir

  YanıtlaSil
 8. Evet Melo, bir dahakine ben de öyle yapacağım. Butter London'ım bitmedeseydi o da iyi iş görürdü de... neyse :)

  YanıtlaSil
 9. Şişedeki rengi yakalamak için çok kat sürmek gerekiyor maalesef.Bende iki kat deneyip almamıştım.ama elinde temiz bir görüntüsü var.

  YanıtlaSil
 10. Evet makyaj kelebeği, o temiz görüntü yetti bana :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.