Rimmel London Stay Glossy Lipgloss -120 Non-Stop Glamour


22 Şubat 2013 Cuma

Bu güzelim glossu önce İnci'de gördüm; sonra Görkem'in seçimi olduğunu öğrendim... eh, bu noktada almasam olmazdı! İlk Watson's ziyaretimde denedim ve bayıldım! Aldığım günden beri de neredeyse her gün kullandım!


Rimmel Stay Glossy lipgloss 6 saate kadar dudakta kalma vaadi veren, ışıltılı, somon rengi bir gloss. 6 saat olmasa da, bence bir lipglossa göre dayanıklılığı son derece iyi. Dudakta yapışkan bir his bırakmıyor ve ışıltılı olmasına karşın simleri her yere bulaşmıyor!


Diğer glosslarda farklı bir aplikatörü var ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynaya bakmadan da rahatça sürebiliyorum -ki benim için önemli. Aplikatörü yumuşak ve tek seferde benim dudağıma yetecek kadar ürün alabiliyorum.


120 Non-Stop Galmour rengi, içinde altın rengi ışıltıları olan nefis bir somon rengi. Tek başına uygulandığında -açık renk dudaklarda- kendi rengini veriyor. Ama ben asıl, nude tonlu rujlarımla kullanmayı çok seviyorum (MAC Innocence Beware ya da The Balm Mai Bilssbepaid/BalmJovi paletteki Milly rengi). 


Bu tondaki glosslardan ya da rujlardan hoşlanan herkese şiddete önereceğim bu nefis glossu 12,99 TL'ye Watson's mağazalarında bulabilirsiniz! 18 yorum

 1. rimmel london dan bu renge benzer bir gloss da var bende :) Ama o ışıltısız.Vinyl max serisinden bendeki :) onuda tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil
 2. Aklımda olsun Pekbilmiş, teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 3. Alışverişe teşvik edici postlar bunlar,yazık paracıklarımıza,haksızlık buuu :D

  YanıtlaSil
 4. Ya böyle teşvik vs yazmayın, gerçekten üzülüyorum... artık her postun altına "ihtiyacınız varsa aklınızda bulunsun" yazacağım :)

  YanıtlaSil
 5. Ne güzelmiş rengi :)Aklıma giriyorsun Başak :) Allah'tan Watsons evime yakın değil.

  YanıtlaSil
 6. Işıltıları çok güzel gerçekten Makyajlı Haller :)

  YanıtlaSil
 7. Merhabalar,8 mart indiriminde Rimmel London standını komple eve getirmeyi düşünüyorum,yaşasın alışveriş!

  YanıtlaSil
 8. Watson's da indirim yapıyor mu 8 Mart'ta?

  YanıtlaSil
 9. Görkem, İnci ve sen Başak'ım övdüyseniz bir ürünü alınacaklar listesine direk eklendi:) hoş gloss insanı değilim ama heves etmiyorda değilim yani:)

  YanıtlaSil
 10. Evet Aysel'im referansları kuvvetli yani :) Pek gloss gibi değil bu ya, başka bir şey. Aklında olsun :)

  YanıtlaSil
 11. Rimmel den arkadaşım bunun nar çiçeği rengini almış,normal gloss tur falan deyip çok önemsememiştim.Sonra merakıma dayanamayıp deneyeyim dedim çok güzel durdu,hatta üerine çayıdır suyudur bir sürü şey geçti akşam baktım hala direnişte:)
  Kesinlikle alacağım bunlardan bir tane ;)

  YanıtlaSil
 12. Benim en sevdiğim ürünlerin başkaları, hele hele sevdiğim insanlar tarafından beğenilmesi en büyük mutluluk herhalde:) Güle güle kullan, çoook sevindim beğenmene:)

  YanıtlaSil
 13. Kesin indirim olur,Gratisteki satış görevlisine sordum,8 martta cilt bakımında %50 indirim olur diyorlar, Gratis yapacaksa kesin Watsons da yapar, işi gücü bırakıp o gün erkenden kendimi Watsons'a atmayı planlıyorum,işler güçler bekler ve yetişir ama indirimli alışveriş beklemez!Mottom budur.

  YanıtlaSil
 14. Pearl Fairy, gerçekten dayanıklılığı şaşırtıcı :) Lipglosstan öte bir ürün :)

  Görkem'cim, ben de sendenim! İyi ki keşfetmişsin bu gloss'u, bayıldım!! Öperim :))

  Doğru diyorsun Başak, Watson's da yapar bir güzellik :) Haha, doğru motto, herkes kapışıyor, sonra bize kalmıyor :)

  Herkese sevgiler :)

  YanıtlaSil
 15. Gerçekten hem rengi ,hem de ışıltısı güzelmiş Başakcım. Dün akşam watsons da rimmel standının önündeydim..Bilsem bakmaz mıydım :)))Buna benzer clarıns rujum vardı ama bitti.Ama numarası falan silinmiş. Somon rengini çok seviyorum.

  YanıtlaSil
 16. Demet, keşke yazıyı daha önce yazsaymışım :) Somon gerçekten pek çok kişiye yakışacak, çok hoş bir renk :)

  YanıtlaSil
 17. Merhaba,

  Geçen haftasonu bu üründen bende aldım.Ama henüz deneme fırsatım olmadı.Malum ağzına kadar gloss ve ruj dolu çekmecem.

  Güzel günlerde kullanman dileğiyle...

  YanıtlaSil
 18. Teşekkürler Happywishtree :) Sen de güle güle kullan :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.