Bee Beauty Body Care Vanilla&Cheesecake Duş Jeli


8 Nisan 2013 Pazartesi

Gratis'in 8 Mart indiriminde aldıklarımdan biri de çok merak ettiğim ve Onur'un pek övdüğü Bee Beauty'nin Vanilyalı ve "cheesecake"li duş jeliydi. %40 indirimle 4,80 TL'ye aldığım bu duş jelinin kokusu aklımı başımdan aldı desem, abartmış olmam!

O zaman kokusuyla başlayalım! Bildiğiniz limonlu cheesecake kokuyor. Önce limon kokusu geliyor, sonra limon cheesecake'in o tatlı, kendine has kremasıyla karışıyor. Vanilya kokusu da işte tam burada ekleniyor ekibe. Duştan çıkıp koşa koşa pastaneye gitmek istiyorsunuz! Ben resmen kendimden geçtim; şişesindeki kokusunu duş sırasında da bu kadar yoğun veren başka bir duş jeli kullanmamıştım.


Günün yorgunluğunu ve stresini azaltmaya yönelik olduğu söylenen bu ürün kokusuyla benim stresimi aldı götürdü, orası kesin. Kokusu kalıcı, duştan sonra tenimde almaya devam ettim. Cildi ne fazladan yumuşatıyor, ne de kurutuyor. Duşta gayet güzel köpürüyor (geçenlerde bir blogda köpürmediğini okudum, şaşırdım) ve iyi bir temizlik hissi veriyor.

9 ay kullanım ömrü olan bu duş jeli Almanya'da üretilmiş. İçeriğinde paraben bulunmuyor, ancak SLS mevcut ne yazık ki... Fakat temizliği, uygun fiyatı ve o muhteşem kokusu nedeniyle almaya devam edebilirim! 

Mis gibi bir hafta diliyorum!!!
8 yorum

 1. onur ve sen memnunsanız deneyebilirim.. anneler günü indirimini bekleyeceğim almak için ama..

  YanıtlaSil
 2. Sırf koklamak için bile alınır Audrey :)) Ama evet, duş jeli acil ihtiyaç kapsamında olmadığından indirim beklemek mantıklı :))

  YanıtlaSil
 3. Benimde çok beğendiğim bi duş jeli gerçi bb nin tüm ürünlerini çok beğeniyorum geçenlerde annemi suç üstü yakaladım daha yeni almama rağmen yarıya inen şişenin sorumlusu meğerse annemmiş evde iç savaş çıkacak valla :)

  YanıtlaSil
 4. Hahah, yazık kadınceğize Ekin'cim, kokusuna karşı koyamamıştır :)

  YanıtlaSil
 5. Ayy bende en son gittiğimde Gratis'e Başak'la Onur'un övdüğü bir ürün vardı neydi neydi diye düşündüm aklıma gelemedi, ohh yazdığın süper oldu kuzum, böyle kokusunu yoğun veren duş jellerine bayılıyorum, listeye eklendi:)

  YanıtlaSil
 6. Haha, vazifemiz efendim :)) Öperim Aysel'cim seni!

  YanıtlaSil
 7. Ahhh Cheesecake, su gibi tüketiyorum değişmez favorim <3

  YanıtlaSil
 8. Onur :)))

  Kokusundan vazgeçmek imkansız bence de :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.