China Glaze Hunger Games Koleksiyonu Oje: Fast Track


25 Nisan 2013 Perşembe

Bu perşembe de bir başka harika China Glaze ojesiyle karşınızdayım: Hunger Games koleksiyonundan Fast Track!Fast Track'i Tanaçan'ın sitesinde ilk gördüğümde rengine bayılmıştım! Taupe bazlı, içinde mikro altın ışıltılar olan bir ojeye zaten hayır diyemezdim. Elime geçtiği zaman renginin güzelliğine bir kez daha hayran oldum. Dore tonlarında hoşlanan herkesin de çok hoşuna gideceğini düşünüyorum.


Diğer China Glaze ojelerin fırçaları gibi bu ojenin fırçası da ince. Ama bu sürerken zorluk yaratmıyor, ben gayet kolay uygulayabiliyorum. Ojenin yapısı yine oldukça sıvı, dikkatli sürmek gerekiyor. Opak olması için 3 kat gerekiyor, fakat hızlı kuruyor. Yine de, daha yoğun bir renk olmasını tercih edebilirdim. Buna rağmen tırnaktaki görüntüsüne bayıldım!Kalıcılığı diğer China Glaze ojelere göre biraz daha zayıf, fakat yine de yukarıdaki fotoğrafların ikinci gün sonunda çekildiğini düşünürseniz, fena da sayılmaz. Ben bu ojenin eldeki zarif görüntüsüne bayılıyorum. Çok sık kullandığım ojelerin başında geliyor.

Siz de China Glaze ojelere sahip olmak isterseniz, Tanaçan Kozmetik'in satış sayfasına bakabilirsiniz. Fiyatı 20 TL ve China Glaze ojeler 3 zararlı maddeyi içermiyor.8 yorum

 1. gerçekten zarif güle güle kullan cnm

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkürler Işıltılı Bakışlar :)

  YanıtlaSil
 3. Harika bir renk, sana da çoook yakışmış Başak'cım <3

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Ayşegül'cüm, aldığımdan beri en çok kullandığım oje oldu :) Sevgiler <3 <3

  YanıtlaSil
 5. renk bana göre değil ama güzel durmuş sende güle güle kullan..

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler İrem'cim, sen daha canlı ve iddialı renkleri seviyorsun, farkındayım :) Sevgiler!!!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.