China Glaze Safari Koleksiyonu: Kalahari Kiss


11 Nisan 2013 Perşembe

Perşembe demek China Glaze günü demek! Bu perşembenin ojesi de, daha önce kullandığım hiçbir renge benzemeyen, Safari Koleksiyonu'ndan Kalahari Kiss! 


Şişesinde açık hardal rengi gibi duran bu oje tırnakta biraz daha açık bir renge bürünüyor. Ben "kesekağıdı rengi" diyorum. Tamamen mat, hiç ışıltısı olmayan, yapısı oldukça ince olmasına rağmen uygulandığında tek katta neredeyse kapatıcı ve kremsi bir oje. Bu kadar açık ve pastel bir renk olmasına karşın tırnakta çizgi çizgi olmuyor, gayet rahat sürülüyor. Yalnızca, çok sıvı kıvamda olduğu için damlama yapabilir, dikkatli olmak lazım. Her China Glaze oje gibi, bu ojenin fırçası da ince. Ama ben gayet rahat uyguluyorum...

China Glaze Kalahari Kiss ve yüzük parmağında H&M Into the Wild Oje

Oldukça tuhaf bir renk olduğunu kabul ediyorum :) Fakat uygun renkte kıyafetle tırnakta gerçekten çok hoş duruyor. Nefti yeşil-bordo-hardal kıyafetler, ya da "safari" tarzı bej-krem kıyafetleri çok güzel tamamlıyor. Bu anlamda, yaz-kış kullanabileceğim bir renk. Kuruma hızı iyi, tırnakta kalma süresi de epey uzun. Üçüncü günde bile uçlarda soyulma olmamıştı.


China Glaze ojeleri kuaförlerden ya da Tanaçan Kozmetik'in online satış sitesinden satın alabilirsiniz. Normal satış fiyatı 20 TL. Ya da, daha uygun fiyata almak için Güzellik ve Bakım Fuarlarını bekleyebilirsiniz. Mutlu günler!!!11 yorum

 1. Bu renk çok değişik gerçekten de ama sana çok yakışmış...dediğin gibi tam safari kıyafetleri ile kombinlenecek bir renk :)

  YanıtlaSil
 2. Evet, adıyla tam uyumlu Ayşegül'cüm :) İlginç bir biçimde çok sevdim ama :))

  YanıtlaSil
 3. ben de rengi çok açık bulduğum için almamıştım bunu fena değilmiş ama..güzel durmuş..

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Audrey, benim bu tuhaf renklere takıntım var, görür görmez bayılmıştım bu ojeye :) Bu, bir de aynı koleksiyondan In the Sun galiba :)

  YanıtlaSil
 5. Bana kalırsa herşeyle sürülebilir gibi. Enterasn bir rengi var ama tırnakları tertemiz göstermiş bence. Ben bu tarz soft, temiz gösteren ve ben buradayım demeyen ojeleri severim :))

  YanıtlaSil
 6. Değişik bir renk hakikaten ne desen o değil:) hardal patolon beyaz thsirtle düşündümde olur olur :)

  YanıtlaSil
 7. Handan evet, temiz göstermesi konusunda haklısın. Tuhaf ama aynı zamanda zarif bir renk :)

  Gonca'cım, haha, kafanda bir yere oturttuysan tamam :)

  YanıtlaSil
 8. Bu kadar güzel bir renk daha olamaz ya.. Bildiğin bayıldım, aşık oldum! Haki ve bu tonlara bayılıyorum..

  YanıtlaSil
 9. Hahaha, böyle renkleri seven benim gibi biri daha çıktı Mamoş, çok mutluyum :)))

  YanıtlaSil
 10. Alıp almamak arası gidip gelmiştim,sende görünce keşke alsaymışım dediiim <3

  YanıtlaSil
 11. Senin ellerine de yakışır hakikaten Nazlı'cım :) Muck!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.