Rimmel London Apocalips Lip Lacquer/Dudak Cilası -101 Celestial


28 Nisan 2013 Pazar

Bu ruju almamak için çok direndim; kozmetik diyetimi bahane ettim. Fakat tabii ki dayanamadım! İstanbul seyahatimde, kısacık dışarı çıktığımda yolum Watsons'a düşünce, bana en yumuşak ama canlı gelen 101 Celestial rengini aldım.


Tüm kullanıcıların hemfikir olduğu gibi, bu bir ruj değil; dudak parlatıcısı da değil. Aslında "dudak cilası" tanımı bu ürün için çok uygun. Çünkü hem opak ve kremsi bir yapısı var, hem de fırçayla uygulanıyor ve son derece parlak bir bitiş veriyor. Ben fırçasını çok sevdim. Hem ürünü çok rahat uygulayabiliyorum, hem de fırçaya gelen miktar tüm dudağıma yetiyor.


Bendeki renk olan 101 Celestial, hem yumuşak hem de canlı sayılacak bir ton. Sıcak bir gülkurusu/dudak rengi. Yapısı oldukça yoğun ve dudağı tam kapatıyor. Bu renk, serinin diğer bazı renkleri gibi dudak kusurlarını belli etmiyor, son derece güzel gösteriyor. 


Ben bu rengin benim gibi açık ve sarı alt tonlu tenlere çok yakıştığını düşünüyorum. Kalıcılığı da fena değil. Yemek yediğinizde hafiften silinse de, renklendirme etkisi kalıyor ve yamalı bir görünüm vermiyor. Dudakları kurutmadığını da söylemeliyim.


Benim şimdi gözüm Stellar'da. Canlı renkler yaz geldikçe daha çok ilgimi çekmeye başladı! Rimmel Apocalips rujları 12,90 TL'ye Watsons'dan alabilirsiniz. 

İyi pazarlar!!!14 yorum

 1. Bu ruj size çok yakışmışş :)

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkürler Solmaz ile Makyaj :)

  YanıtlaSil
 3. Watsonsta tester'ını denedim, bu rujların yapısı çok yoğun geldi bana. Bi de zamanla dudakların etrafında çizgi gibi kalıp ortası silinme durumu oldu mu?

  YanıtlaSil
 4. MM yapısı gerçekten yoğun, ama ağırlık yapmıyor dudakta. Duruşu da son derece hoş. Ve o bahsettiğin biçimde silinmiyor, yemek yedikten sonra renk her yerde homojen soluklaşıyor... sevgiler :)

  YanıtlaSil
 5. bende kendimi zor tutuyorum almamak için fakat sonuç şimdiden belli bir gün alnıcak :D Güle güle kullan tenine çok yakışmış :*

  YanıtlaSil
 6. Bu kadar görünce almadan yapamıyor insan ne yazık ki :) Teşekkürler Gamze'cim, sevgiler!

  YanıtlaSil
 7. Teşekkürler Kezban'cım :)

  YanıtlaSil
 8. almamak için kendini tutanlardan biri de benim şu an dayanamadım bende alacağım :)) ayrıca sizin teninize de çok yakışmış.

  YanıtlaSil
 9. Çok teşekkürler Renkli Masallar... ihtiyaca yönelik alışveriş yapsak hiç bunlar olmayacak ama... neyse :) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 10. Celestial seri içinde en beğendiğim renk oldu.Varsın çabuk silinsin.Dudakta kusursuz görünüyor bence.
  Bu arada blogunuzu iki kez takibe almıştım ama okuma panelimde hiç göremedim.Şimdi izleyicilerden baktım ki takip görünmüyor neden böyle oldu anlamadım.Bu arada com uzantılı hiçbir sitede takibim görünmüyor nedense.
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 11. Evet makyaj kelebeği, bence de dudaktaki görünüşü harika!!!

  Blog takibiyle ilgili konu ilginç... Google'ın Reader'ı kapatacağı haberinden beri GFC de saçmalamaya başladı :( Belki Bloglovin'den takip etmeyi deneyebilirsin :) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 12. Tekrar her ikisinden de deniyorum umarım tekrar kaybolmam.Sevgiler...

  YanıtlaSil
 13. Umarıım :) ben de seni kaybetmek istemem :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.