Avon Always on Point Göz Kalemi -Midnight Navy / L'Arc-en-ciel

Avon Always on Point Göz Kalemi -Midnight Navy


18 Mayıs 2013 Cumartesi

Avon'un göz kalemlerini çok seviyorum. Super Shock ve Glimmerstick serileri favori göz kalemlerim arasında. Yeni çıkan Always on Point kalemini de çok merak ediyordum. Çok sevgili Aynur merakımı gidermek için daha bir sürü güzel Avon ürünüyle birlikte harika bir gece mavisi olan bu kalemi de göndermiş. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum (ürünleri şu videomda tanıtmıştım).
Always on Point kalemler çok şık, gümüşi gri bir ambalajda sunuluyor. Bendeki rengi Midnight Navy. Işıltılı/sedefli bir gece mavisi. Koyu bir lacivert, ve çok çok güzel bir renk. Maviyi makyajda zor bulduğum halde, bu rengi çok sevdim ve nötr/kahve tonlardaki makyajlarımda çok kullanıyorum. Zaten, hafta başında yayınladığım makyajımda da bu kalemi kullanmıştım.
Bu kalemin en büyük özelliği, ucunun hiç kütleşmemesi! Yani, kullandıkça kütleşiyor; ama, kalemin kapağını açıp kapadığınızda, kapağın içindeki kalemtraş sayesinde kalemin ucu sivriliyor. Ucu çıkartmak ya da sivriltemek için fazladan bir şey yapmanız gerekmiyor -ki bu harika bir şey! Avon'u tebrik etmek lazım! Bu sivri uç sayesinde gayet ince ve şık çizgiler çekebiliyorum!
Kalemin tek güzel yanı sürekli sivri ucu değil; kalıcılığı da muhteşem! Kesinlikle akmıyor, bulaşmıyor, silinmiyor. Göz pınarımla oynamadığım sürece en sorunlu olan bu bögleden de dağılmıyor. Göz içinde performansı da fena değil bence. Performansına bayıldım!
Always on Point göz kalemlerinin Lavender Grey (leylak) ve Teal (mavi-yeşil) olmak üzere iki rengi daha var ve normal satış fiyatı 21,00 TL. Keşke siyahi da olsaydı, tereddütsüz alırdım. Katalogda kampanyada gördüğünüz an almanızı şiddetle öneririm.
Aynur'cuğuma yeniden tekrar tekrar teşekkür ediyorum bu güzel kalem için!
-------------------------------

NOT:
Seyahatte olduğumdan yorumlarınıza yanıt veremeyebilirim. Anlayışınız için teşekkürler...5 yorum

 1. Genelde açılıp kapanan göz kalemlerinden memnunum. Yaz da olsa pek akma yapmıyorlar. =)İyi günlerde kullan.

  YanıtlaSil
 2. avonun bugüne kadarki en başarılı göz kalemleri diyebilirim; yeşil ve lacivertinden var bende de - akma bulaşma yapmıyor, her daim ince ucu da çok güzel bir artı ben kampanyadayken uygun fiyata almıştım, bir daha girdiğinde stok yapmak istiyorum :) ben de keşke siyahı da olsa demiştim, akmayan bulaşmayan siyah kalem arayışlarım hala devam ediyor...

  YanıtlaSil
 3. Bende de yeşili var Başakcım.. Bugüne kadar kullandığım en güzel yeşil diyebilirim. Çokk memnunum..Böyle bir performans beklemiyordum açıkcası..

  YanıtlaSil
 4. Merhaba başak hanım,bu kalem supershock serisinin kalemleri kadar kalıcı mı? Onlarla bi kıyaslama yapabilir misiniz rica etsem,tabi denediyseniz:)

  YanıtlaSil
 5. Seldarelle, kesinlikle son derece kalıcı bir kalem! Avon2un göz kalemlerinden (Color Trendler hariç) hiç pişman olmadım bugüne kadar. Sürümü Supershock'a göre biraz daha sert, ama yalnızca biraz daha fakat kalıcılığı süper!! Ben bu katalogdan yeniden sipariş ettim bu kalemi :) Sevgiler!!!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.