China Glaze Oje -Lubu Heels


2 Mayıs 2013 Perşembe

Bu perşembenin ojesi, muhteşem rengiyle Lubu Heels!


Daha önce bir kaç blogda bakıp hayran kaldığım bir renkti Lubu Heels. Tanaçan'dan topluca bir oje alışverişi yaparken sayfada görünce hemen sepete attım. Şişesinde her ne kadar kırmızı ağırlıklı siyah simli bir oje gibi görünse de, tırnaktaki efekti tam tersi. Siyah baz içinde kırmızı mikro simleri olan bir kozmetik harikası kendisi!


Fırçası yine ince, ama gayet rahatça sürülüyor. Kıvamı çok akışkan bir oje. İlk katta renk asla opaklaşmayacak gibi geliyor. Fakat, ikinci katı sürer sürmez tırnaklarımda gördüğünüz sonucu alıyorsunuz. Tek başına bu kadar parlak durmuyor; üstünde NYC Top Coat var. Ve top coat ile bile kalıcılığı pek iyi değil ne yazık ki. Diğer China Glaze ojeler için kalıcılıkla ilgili söylediklerimi bu ojeden bekleyemiyoruz. Fakat bu muhteşem renk için önemli bir kusur olarak göremiyorum bunu...

Gün ışığında

FlaşlıBayılarak sürdüğüm ve ellerime çok çok yakıştırdığım bir oje oldu Lubu Heels. Siz de sahip olmak isterseniz (20 TL), Tanaçan Kozmetik'in web sitesinden satın alabilirsiniz...11 yorum

 1. Rengine bayıldım bayıldım, ama ojelere 20 TL vermeyi pek tercih etmiyorum.

  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Handan haklısın, 20 TL çok. Ben bir çılgınlık anında, biraz da indirimli olarak toplamıştım :) Fakat bu renk çok muhteşem... hani çılgınlık anında olmasa da verirdim sanırım 20 TL :)

  Avon'un da benzer renkte bir ojesi var, aklında olsun :) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 3. Uuuu çok güzel durmuş. Yalnız o tırnakların güzelliğini de yabana atmamak gerek, Maaşallah

  YanıtlaSil
 4. Buraya da yazacağım, ama videolarımdan birinde de olması lazım :)

  YanıtlaSil
 5. Teşekkürler Aytül'üm :) Ya aslında biraz bozuldu manikürüm ama... öpüyorum pek çok :)

  YanıtlaSil
 6. Benim sana gönderdiğim renge benziyor değil m? Bunun sende olduğunu bilseydim başka bir ton secerdim :(( Kötü olmuş denk gelmesi. .

  YanıtlaSil
 7. Ben buna bakayım hemen . Renk tam benlikmiş. Güle güle sür Başak:)

  YanıtlaSil
 8. Bak bak Seregon, nefis bir renk :) Teşekkürler!!

  Aynur'cum, benzemekle birlikte ikisinin de yeri ayrı, ben her iki ojemi de seviyorum :)) Öperim seni :)

  YanıtlaSil
 9. Rengine gerçekten bayıldım! China Glaze'in fiyatı biraz yüksek ancak bunun gibi özel renklere verilebilir diye düşünüyorum, hemen not aldım. :) Güle güle kullanın!

  YanıtlaSil
 10. Avon Wicked sınırlı üretim bir renkti.Çok bekleyerek almıştım bende.Bu renkte çok güzelmiş canım.Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.