Christian Dior Diorliner Precision Eyeliner 798 Brown


3 Temmuz 2013 Çarşamba

Eyeliner kullanmayı keşfettiğimden beri -özellikle de sıcak havalarda- elim hep bu keskin ve düzgün hatlar verebilen, akmayan, bulaşmayan ürünlere gidiyor. Fakat özellikle jel eyelinerların kullanımı çok pratik değil, çantada fırçayı ayrı, minik kavanozu ayrı taşıma derdi var... derken Marinella Perfumes dolayısıyla sahip olduğum Diorliner bu sorunumu da çözdü!

I have been using gel eyeliners -especially when it is hot outside- to create smudge-proof solid lines. But, they are not quick-to-go, and needs a special place for the jar, the brush, etc. in the makeup bag. Marinella Perfumes solved my problem sending me a Diorliner finally! 


Christian Dior Diorliner Precision Eyeliner otomatik bir eyeliner kalemi. Ucu ince bir fırçadan oluşuyor. Ürünü almak için arkasındaki kapağı çevirmeniz gerekiyor. Bu sayede kalemin ucunun kuruması gibi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca istediğiniz miktarda ürünü de fırça ucuna almış oluyorsunuz. Böylece tek seferde renk solmadan mükemmel bir çizgi çekebiliyorsunuz. Hata yaptığınızda bir kulak çubuğuyla telafisi de mümkün!

Christian Dior Diorliner Precision Eyeliner is an automatic eyeliner pen, coming with a thin, tapered brush. To get the product flow into the brush, you need to turn the cap. Therefore, you do not face with drying of the tip, and also you can adjust the product flow easily. This allows to create a solid line, without fading of color in just one stroke. Don't afraid to make mistakes, it is easily corrected by a q-tip!


Bendeki rengi 798 Kahverengi. Çok koyu olmayan bir çikolata kahvesi. Renk oldukça parlak ve göz kapağına uygulandığında da ıslak duruyor, matlaşmıyor. Gün içinde kesinikle akmıyor, bulaşmıyor ve rengi solmuyor. Göz pınarından bile silinmesi saatler aldı -benim için önemli bir gösterge. 

I have Diorliner in 798 Brown. It is a chocolate brown. The color is very vivid and stays glossy when applied on the eyelid. It does not smudge or scatter around the eye during the day, and its color does not fade. It stays in the waterline, towards the inner corner of the eye as well, for a pretty long time! 


Uygulaması da fırçası ve ürün akışı nedeniyle çok rahat. Fırçayı dikey ya da yatay tutarak ince veya biraz daha kalın çizgiler çekmek, ya da çizgiyi istenildiği kadar kalınlaştırmak mümkün. Fırçayla jel eyeliner uygulamasından daha kolay bulduğumu söylemeliyim. 

To apply the eyeliner is pretty comfortable due to the brush and the controlled flow of the product. You can hold the brush vertically or horizontally to create thin or a bit thicker lines. Or you can go over the lines to create a fuller look. I found it easier to get a perfect line compared to gel eyeliners.


Diorliner Precision Eyeliner ülkemizde de satılıyor. Marinella Perfumes'ten almak isteyenler ise BURAYA göz atabilirler. 

Diorliner Precision Eyeliner is sold in Turkey, too. If you want to purchase it from Marinella Perfumes, please CLICK HERE.

------------------------------------
NOT/PS: Christian Dior Diorliner Precision Eyeliner 798 Brown Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir./ Christian Dior Diorliner Precision Eyeliner 798 Brown is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased. 2 yorum

  1. Ucu fırça olduğu için sanki bu eyelinerı ben bile sürebilirmişim gibi geldi:)Yoksa jel eyelinerlar hariç süremiyorum. Güle güle kullan Başak:)

    YanıtlaSil
  2. Uygulaması çok kolay Selin'cim :) Gerçi, Lancome Artliner'a çok daha iyi diyorlar; ama ben bunu da sevdim :D Öperim!

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.