Urban Decay Lip Love Honey Infused Lip Therapy -Failbait and Taunt


24 Temmuz 2013 Çarşamba

Urban Decay'in bu iki güzel lipglossuna sevgili Marinella Perfumes sayesinde sahip oldum. Daha önce kullandığım renkli lipglosslardan daha farklı, dudağı kurutmayıp üstüne bakım da yapan ürünler Lip Love glosslar. 

I discovered those two amazing lipglosses of Urban Decay, thanks to Marinella Perfumes. Unlike other cosmetic lipglosses, Urban Decay Lip Love glosses do not dry your lips, on the contrary, they take care of them!


Lip Love Lip Theraphy glosslar "bal" içeriyor ve gerçekten de bal gibi kokuyor, tatları ve dokuları bala benziyor. Rengini hafifçe veriyor fakat dudağı hem çok güzel yumuşatıyor, hem de güzelce parlatıyor. Yapıları biraz yoğun, fakat yapış yapış değil. Kesik uçlu gloss aplikatörlerinden parlatıcı uygulmayı hiç sevmesem de, dudaklara yaptıkları bakımın hatrına görmezden geliyorum. 

Lip Love Lip Therapy glosses have "honey" in them and they really -slightly- smell, feel, and taste like honey. The gloss moisturizes the lip and add shines, with a hint of color. Their texture is a little thick, though and I find it a bit difficult to apply with its tapered-cut tip, but I love using them due to their "lip theraphy" property. 


Bende Taunt ve Failbait renkleri mevcut. Taunt, ten rengine yakın, nötr bir ton. Failbait ise tatlı bir mercan rengi. Her iki gloss da mat ve içlerinde hiç ışıltı yok. Çıplak dudakta renkler zor ayırt ediliyor, bu da bu glossların başka rujlarla kolayca kombinlenmesini sağlıyor. Benim favori ikililerim MAC Snob+Failbait ve The Balm Mai Billsbepaid+Taunt.

I have two shades: Taunt and Failbait. Taunt is more like a nude color, with neutral undertone. Failbait is a sweet coral. Both of the colors are matte, with no shine in them. On bare lips, the color of the gloss is hardly noticable, which makes them easy to combine with other lipsticks. My favorite combos are MAC Snob+Failbait and The Balm Mai Billsbepaid+Taunt.

Urban Decay Lip Love Honey Infused Lip Therapy glosslar Türkiye'de satılmıyor; fakat, Marinella Perfumes sitesinden temin edebilirsiniz

Urban Decay Lip Love Honey Infused Lip Therapy glosses are available from Marinella Perfumes for 11,99 sterlin


------------------------------------
NOT/PS: Urban Decay Lip Love Honey Infused Lip Therapy Taunt ve Failbait glosslar Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir./ Urban Decay Lip Love Honey Infused Lip Therapy Taunt and Failbait glosses is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased. 6 yorum

 1. Ben gloss ürünleri sevemedim bir türlü. Saçıma yüzüme yapışıp duruyor. Sanki dudağımda ağırlık taşıyormuşum gibi hissediyorum. Ama sen sevdiysen kullan tabi, görüntüsü çok güzel.

  YanıtlaSil
 2. Ben gloss seviyorum ya, ama evet, yapışkanlık olayını aşamadı teknoloji :))

  YanıtlaSil
 3. Gule gule kullan Basak cim :) Renkleri cok seker :)

  YanıtlaSil
 4. benim glosslarla yıldırım bir türlü barışmadı. ambalajları fena deilmiş ama :)

  YanıtlaSil
 5. Faılbaıt çok güzelmiş canım. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 6. Burcu'cum, çook teşekkür ederim :) Renkler pek güzel cidden :)

  Aysel, ben gloss-sevenlerdenim :)) Ve evet, ambalajları pek albenli!

  Failbait rengini tam verse tadından yenmeyecek aslında Makyaj Kelebeği :) Yine de pek güzel, evet :)

  Teşekkürler, sevgiler herkese!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.