Dior 360 Revolving Lash Styling Mascara -090 Black


7 Ağustos 2013 Çarşamba

Dior'un bu son derece ilginç rimeli bana Marinella Perfumes tarafından gönderildi. Bildiğimiz ince uzun rimel ambalajı yerine, geniş enli bir dikdörtgen kutuda sunulan rimelin mekanizmasını ilk kez kullanacak kişi birleştiriyor.

This extremely interesting mascara of Dior was sent to me by Marinella Perfumes. Instead of very-well known long mascara packaging, this mascara comes in a wider rectangle box and you are the one who first install all the pieces of the mascara. 


Rimelin fırçasını haznesine yerleştirdikten sonra, fırçanın sapındaki gümüş halkayı sağa-sola çevirerek fırçanın sağa ve sola doğru dönmesini sağlıyorsunuz. Ve bu şekilde kirpikleriniz zahmetsizce taranmış oluyor. Fırçanın sarmal yapısı bütün kirpikleri kavrıyor ve ürünün her kirpiğe eşit olarak dağılmasını sağlıyor. Fırçayı tuttuğunuz ve kirpiğinizi taradığınız yöne göre hareket yönünü değiştirebiliyorsunuz.

After the wand of the mascara is installed to the storage part, by turning the silver ring on the wand, one can rotate the brush towards left or right. By this way, the eyelashes are combed effortlessly. The spiral shape of the brush makes the wand cover all the eyelashes and applies the product evenly. you can change the direction of rotation with respect to the direction you hold the brush or comb your eyelashes to. 


Fırçayı otomatik çalıştırdığınızda daha uzun ve tek tek ayrılmış kirpikler ortaya çıkıyor. Mekanizmayı çalıştırmadan kullandığınızda ise, daha yoğun ve dolgun bir görünüm elde ediyorsunuz. Üst üste iki yöntemle epey hacimli ve uzun kirpikler elde etmek mümkün.

When the brush is rotated, the eyelashes appear well defined and longer. When used as a regular mascara, the spiral wand makes the eyelashes fuller and thicker. You can obtain pretty long and volumous eyelashes when both methods are combined. 


Bu rimelle yaptığım makyaj videosunu BURADAN izleyebilirsiniz... 

You can watch a tutorial using this mascara HERE...

Dior 360 Revolving Lash Styling rimeli Marinella Perfumes sitesinden 30 Sterlin'e alabilirsiniz.

You can purchase Dior 360 Revolving Lash Styling Mascara at 30 Sterlin from Marinella Perfumes web site! 

------------------------------------
NOT/PS: Christian Dior 360 Revolving Lash Styling Mascara 090 Black Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir./ Christian Dior 360 Revolving Lash Styling Mascara 090 Black is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased.7 yorum

 1. 30 Sterlin mi :O O kadar parayı verince yeni kirpik takması lazım bana:D Yanlız ambalajı cok sık ona bir lafım yok. Güle güle kullan kuzumm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla haklısın Begüm'cüm; elçiye zeval olmaz, yazdım :))

   Sil
 2. Başakçığım, bu instagramda bahsettigin rimel mi? Çok güzelmiş gerçekten. Bir de Marinelle perfumes den vereceğimiz siparişler gümrüğe takılmadan gelir mi? yoksa her yurt dışı kozmetik alışverişinde olduğu gibi bunda da ihtimaller var mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Burcu'cum, IGdeki rimel Chanel idi... Bana bir mail atarsan detaylı bilgi verebilirim alışverişle ilgili canım ;)
   Öptüm :)

   Sil
 3. Dior ambalaj olarak o kadar şık tasarım yapmış ki gözlerimi alamadım :) Tabi fiyatı biraz tuzlu aslında, 3 aylık kullan at bir şey için değer mi bilemedim başakcım :)

  YanıtlaSil
 4. wuuu çok hawalı :) gülerek kullanın ^^

  YanıtlaSil
 5. Meri'cim, ambalaj vs gerçekten güzel; ama evet, o fiyata değmez bence de :)

  Nagihan, çok teşekkür ederim :)

  Sevgiler!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.