Nailease ile Şeker gibi Kalpli Tırnaklar/Cute Heart-shaped Nails with Nailease


22 Ağustos 2013 Perşembe

Sevgili Marinella Perfumes'den gelen en son yorumlayacağım ürün bu son derece pratik oje yapıştırmaları: Nailease! 

The last product I'll review from Marinella Perfumes is those quite easy-to-use nail stickers from Nailease!


Nailease tırnak yapıştırmaları herhangi bir yapıştırıcı madde ya da ısı gerektirmeden, yalnızca bir törpü ve kütikül ititciyle tırnaklarınızda harika nail artlar yaratabileceğiniz bir ürün. Uygulanması oldukça basit ve son derece de kalıcı. Ben uygulamadan sonra top coat sürmediğim ve bütün gün evde -Çınar'ı yıkamak dahil- pek çuk "sulu" iş yaptığım halde uçlardan kabarmadı! Bendeki şirin kırmızı üzerine beyaz kalplilerden başka pek çok çeşidini bulmak da mümkün...

Nailease nail stickers does not require heat or any kind of glue to stick on the nail; and you can create lovely nailarts on your nails with just a stick and a nail board. The application is quite easy, and they are very durable, as well. Although I did not use a top coat after application and did all kind of "watery" housework -including bathing Çınar- the stickers did not come off! Else than the red-white hearted ones I have, there is a variety of colors you can pick...


Kutunun içinden şeffaf bir folyoya yapıştırılmış, çeşitli boylarda 20 yapıştırma, bir törpü ve kütikül çubuğu çıkıyor. Yani, uygulama için gereken herşey pakette mevcut.

The package comes with everything you need for application: 20 nail stickers of various sizes, a nail file, and a cuticule stick.


Uygulama oldukça basit/Application is pretty easy and straightforward:

1- Tırnağınıza uygun boyda yapıştırmayı seçip nazikçe folyodan çıkarıyorsunuz/Select the appropriate size of nail sticker and gently peel off from the sheet.


2- Yapıştırmanın yuvarlak kısmı tırnak dibine gelecek biçimde tırnağınıza yapıştırıyorsunuz. Tırnak diplerine iyice yapıştırmak için kütikül çubuğuyla ittiriyorsunuz. / Stick the nail sticker by holding the curved size towards the bottom of your nail. Push the sticker to hold firm on the edges with cuticule stick.


3- Fazla gelen kısmı içe doğru kıvırıp kopana kadar törpülüyorsunuz. /Fold the excess down the nail and gently file off the excess in a downward motion.


İsterseniz üstüne bir kat cila geçebilirsiniz /if you like, you can use a topcoat to increase durability.

Ve sonuç / and it looks like...


Oldukça şirin görünüyor, değil mi? /Pretty, right?

Yapıştırmalar yapışkanın etkisi devam ettiği sürece tekrar tekrar kullanılabiliyor. Ben haftasonları tüm tırnaklarımda, hafta içi ise yalnızca yüzük parmağımda kullanmayı düşünüyorum. 

The stickers can be used until their glue loses effect. I love using them on the weekends on all my nails, and only in the ring finger nail on the weekdays.

Nailease tırnak yapıştırmaları Marinella Perfumes sitesinden satın alabilirsiniz

You can purchase Nailease Stickers from Marinella Perfumes web site! 

------------------------------------
NOT/PS: Nailease Nail Wraps Red/White Hearts Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir./ Nailease Nail Wraps Red/White Hearts is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased.10 yorum

 1. çok güzel görünüyor da ben daha önce denediğimi bir türlü beceremedim. bir daha deneyeyim bakalım nasıl olacak..

  YanıtlaSil
 2. Seker parmak:) Bende dun gittim bir tane flormardan aldım leopar desenli ancak uygulama ve kalıcılık konusunda epey tereddutlerim var:)

  YanıtlaSil
 3. İrem'cim, bunları ben de yapamam sanıyordum ama çok kolay oldu doğrusu. Çok şebereceğim günlerde severek kullanabilirim :) Bence sende de çok güzel görünür, bir denemelisin :) Öptüm!

  YanıtlaSil
 4. Begüm'cüm, bu marka süper çıktı kalıcılık konusunda. Aklında olsun :) Öptüüüm :))

  YanıtlaSil
 5. Bayıldım desemmi? :) süper görünüyorlar güle güle keyfini çıkartmalar,tam da sevgililer gününde yapılası ve oldukça pratik bir ürünmüş.

  YanıtlaSil
 6. Ama cok guzel bunlar hele desen tam benlikmis ♥♥

  YanıtlaSil
 7. Madame Kokoş, evet yaa, tam sevgililer günü için di mi? Saklayayım en bir kısmını ;)

  YanıtlaSil
 8. Fatma'cım ben de bayıldım :)) Sevdim de bu yapıştırma işini, ojeden pratik :)) Öptüm!

  YanıtlaSil
 9. Ayyy Minnie Mouse'un renklerini hatırlattı bana. Çok güzel olmuş canım<3

  YanıtlaSil
 10. Hahaha, evet Hilal X değil mi, tam Minnie Mouse!! Sevgiler :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.