Avon Ultra Glimmerstick -Pink Bouquet ve Avon Ultra Glazewear -Plum Dazzle


14 Eylül 2013 Cumartesi

Avon’un güzel paketinden çıkan ürünlerin son ikisinin değerlendirmesiyle karşınızdayım!  Biri Ultra Glazewear Dudak Parlatıcısı –Plum Dazzle, diğeri ise Ultra Glimmerstick Dudak Kalemi –Pink Bouquet.

Ultra Glimmerstick –Pink Bouquet, asansörlü dudak kalemlerinden. Yumuşak tonlu bir pembe ve ister rujları desteklemek için, isterseniz de üstünden şeffaf bir parlatıcı geçerek tek başına ruj gibi kullanmak için uygun. Kalıcılığı son derece başarılı. İnce ucu sayesinde dudak kenarlarına uygulamak için de ideal.


Ultra Glazewear Dudak Parlatıcısı –Plum Dazzle ise benim rengine bayıldığım, bol ışıltılı bir açık mürdüm. Yapısı ince olduğu için dudakta mosmor durmuyor, dudağın rengiyle bütünleşerek daha doğal bir ton alıyor. Işıltısı bol, ama dudak çevresine saçılmıyor ve abartılı durmuyor. Yapış yapış olmayan bir parlatıcı ve dudakta kendini hissettirmiyor. Doğal rengi nedeniyle pek çok makyajı da başarıyla tamamlıyor! Sonbaharda elimin sık sık gideceğini söyleyebilirim!


Avon Ultra Glimmerstick Dudak Kalemlerini bu kampanyadan %40 indirimle 9,30 TL’ye, Avon Ultra Glazewear Dudak Parlatıcılarını ise yine bu kampanyadan %40 indirimle 10,90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Avon’a bu güzel ürünleri deneme fırsatı verdiği için yeniden çok teşekkür ediyorum!!!

İyi haftasonları!

------------------------------------------ 
NOT: Ürünler Avon tarafından denemem için gönderilmiştir. Yorumlarım objektiftir. 

--------------------------------------------------

Urban Decay Deluxe Eyeshadow Box palet hediye ettiğimiz çekilişe katılmayı unutmadınız değil mi? Şartlar basit: 1- Blogu takip et, 2- Marinella Perfumes'ten link paylaş, 3- Bu muhteşem paleti kazan! Daha fazla detay için TIKlayın!!!2 yorum

  1. Kalem rujdan sipariş vermeyi planlıyordum renk istediğim gibi mi emin olamamıstım, swacını gorunce sevindim. Umarım beğenirim güle gğle kullan.
    sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. İşe yaramasına sevindim Yabanmersini :) şimdiden güle güle kullan, sevgiler :)

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.