L'Oréal Glam Bronze Sun Kiss İkili Set (Marinella Perfumes)


9 Eylül 2013 Pazartesi

Her pazartesi Marinella Perfumes'dan gelen nefis kozmetikleri tanıtmaya bugünden itibaren başlıyorum. İlk konuğumuz, paket elime geçer geçmez ilgimi çeken ve hemen kullanmaya başladığım L'Oréal'in Glam Bronze  Sun Kiss seti.

Starting from today, I will review the products sent from Marinella Perfumes every Monday. Today's guest is L'Oréal Glam Bronze Sun Kiss, which attract me the moment I saw it.


Glam Bronze Sun Kiss set, benim kozmetik mağazalarında değil, Duty Free'lerde gördüğüm setlerden -ve şimdi Marinella Perfumes'ten de bulabilirsiniz! İçinde 3 renkli, sedefli, bronz pudra ve ışıltılı dudak parlatıcısı bulunuyor. Setin içinden çıkan bu iki ürün, gerçekten "sun kissed/ güneş öpmüş" görünümü vermek için ideal!

I guess Glam Bronze Sun Kiss duo is only sold at Duty Free zones (and also now available on Marinella Perfumes). It includes a bronzing shimmer powder trio and a glam shine lipgloss. This two products are just enough for a real "sun kissed" look!


Glam Bronze Sun Radiance Trio sedefli bronzer (202 Brunette Harmony) 3 renkte sedefli pudra içeriyor. En üstte açık bir şeftali rengi, ortada parlak bir bej ve en altta da bronzdan oluşuyor. Renkler gayet pigmentli, ama açık olduğu için sıkıntı yaratmıyor. Pudranın yapısı yumuşacık ve tozutmuyor.

Glam Bronze Sun Radiance Trio shimmering bronze powder (202 Brunette Harmony) consists of 3 colors of shimmering powder. At the top, it has a light peach color, at the bottom a shimmering champagne/beige, and at the bottom a shimmering bronze. The color pay off is quite good and the powder is so soft without getting dusty during application.


Ambalajı plastik fakat şık. Kapağını kaldırdığınızda pudra, pudrayı kaldırdığınızda ayna ve yarım daire şeklinde bir fırça çıkıyor. Fırçayı kullanmadım; ama fena görünmedi gözüme. Kılları yumuşak ve yoğun.  Acil durumlarda günü kurtarabilir! Ayna ise yeterli büyüklükte!

It comes in a plastic but good-quality packaging. When you open the cap, you see the powder trio. When you lift the powder, there is a large mirror and a half-moon brush. The bristles are soft and dense. I haven't used it yet, but it will save the day in emergency. 


Renkleri ayrı ayrı ya da karıştırarak far, allık ya da bronzer olarak kullanmanız mümkün. Tüm yüze hafifçe geçtiğinizde sağlıklı bir ışıltı veriyor ve disko topuna döndürmüyor. Yanaklarda tam güneş öpmüş efekti yakalayabilirsiniz. Gözlerde far olarak kullanıldığında ise oldukça aydınlık ve parlak bir görünüm veriyor! Kullandığımda tüm gün yüzümde kaldı ve yağlanmaya neden olmadı. 

You can use the colors seperately or blend them altogether to use as an eyeshadow, blush or bronzer. If you use it lightly all over the face, it gives a healthy shimmer -not like a disco-ball! If you use it on your cheeks, you'll get the sun-kissed effect. I makes you eyes glow when used as an eyeshadow. It stayed all day long on my face and did not casued any oily-shiny effect.


Glam Shine 6H dudak parlatıcısı (102 Always Pink) ise klasik L'Oréal parlatıcılardan. Nefis, meyveli bir kokusu ve tadı var. Şeftaliye çalan çok tatlı bir pembe tonu ve yoğun ışıltılı. Fakat ışıltılar sağa sola dağılmıyor. Kalıcılığı başarılı değil, ama fırça tasarımı sayesinde tazelemesi çok kolay. Dudakları kurutmamasına ve verdiği yumuşak renge ve ışıltıya bayıldım! 

Glam Shine 6H lip gloss (102 Always Pink) is a classical L'Oréal gloss. It has a delicious fruity taste and smell. The color is a peachy pink and it has lots of shimmer, however they do not scatter. It does not last on your lips, but thanks to the lovely applicator, it is easy to reapply during the day. I loved the fact that it does not fry the lips and it gives a lovely color and shimmer to lips.


Yalnızca bu ikiliyi kullanarak yaptığım yüz ve ten makyajını ise aşağıda görebilirsiniz.

You can see the eye and face makeup using this duo only.Bu seti havaalanı Duty Free'den ya da Marinella Perfumes web sitesinden 17 Sterlin'e alabilirsiniz! Yazı bir süre daha yüzünüzde yaşatmak isteyenlere şiddetle öneririm! 

You can buy this set from Duty Free shops or from Marinella Perfumes web site for 17 Sterlin. I strongly recommend this duo for everyone who wants to extend their summer glam during fall! 

------------------------------------
NOT/PS: L'Oréal Glam Bronze Sun Kiss set Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir./ L'Oréal Glam Bronze Sun Kiss set is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased.
6 yorum

 1. çok tatlı olmuşsun, yakışmış.

  YanıtlaSil
 2. Sena çok teşekkürler, pek sevdim ben de, sürekli bunu kullanıyorum bu ara :) Sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Çok güzelmiş tatlım güle güle kullan ;)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Aylin'im, geldiğinden beri elimden düşmüyor :)) Öperim!

  YanıtlaSil
 5. Bu site Türkiye'ye gönderim yapıyor mu acaba?

  YanıtlaSil
 6. Begummy merhaba, evet yapıyor. Ayrıntılar için bana surdarcenciel@gmail.com adresinden mail atar mısın? Teşekkürler :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.