Kiehl's Zorlu Center Açılış Partisine Davetlisiniz! (2 Kasım 2013 Cumartesi)


25 Ekim 2013 Cuma

Kiehl's biz bloggerları ve takipçilerini 2 Kasım Cumartesi günü saat 15:00’de en güzel New York şarkıları eşliğinde özel Kiehl’s kokteylleri, New York cupcake’leri ve Türkiye’de ilk kez yapılacak Özgürlük Anıtı Pandomim Gösteri ile karşılamak istiyor!!!

Ayrıca, çok yakında detaylarını paylaşacakları Meet Mr. Bones sosyal sorumluluk projesine de bu gün başlayacaklarmış.

Kiehl’sin ünlü gece bakım iksiri Midnight Recovery Concentrate satışından elde edilen gelirin tamamı Bir Dilek Tut Derneği’ne bağışlanarak hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden çocukların dileklerinin gerçekleşmesini sağlayacak.Ben Ankara'da yaşadığım için orada olamayacağım; ama gidebilecek olanlara iyi eğlenceler diliyorum!!! Benim için de ürünleri deneyin lütfen :)

Sevgiler...4 yorum

 1. Kusum keske olsan sen de :( Aynı sehirlerde olmamızı o kadar cok isterdim kii :) Ben senin için de eglenirim istediğin birsey varsa ozelden yaz alırım da:)

  YanıtlaSil
 2. Ay evet İnci'm ya, ben de çok isterdim! Sen çok eğlen benim için de. Aramak istiyorum bugün seni zaten, aklıma bir şey gelirse söylerim sana tatlım. Öptüm :)

  YanıtlaSil
 3. AA Ankarada yaşadığını bilmiyordum :) üzülme o zaman bende gitmiyorum çünkü Ankaradayım
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Biz de Kiehl's Ankara'da açılana kadar bekleriz Sena :)) Sevgiler!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.