Alix Avien Oje No.60 *Nude*


29 Kasım 2013 Cuma

"Nude" ojelere olan sevgim yıllar öncesinden geliyor. Bu kadar oje çılgınlığına kapılmamışken de ten rengi ojeleri hep çok güzel bulurdum. Pek oje almaya niyetim yokken, Watsons'da Alix Avien'in bu rengini görünce kendimi tutamadım!


Alix Avien No. 60 çok çok açık bir sütlü kahve. Soğuk alt tonlu bir renk ve tırnakta çok çok asil duruyor. Epey açık bir ton olmasına rağmen, iki katta opaklaşıyor. Fakat kuruması biraz zaman alıyor. Geniş zamanda sürmek lazım, çünkü top coat bile çok hızlı kurutmuyor.


Fırçası ince olan ojelerden. Benim aldığımın kapağında bir sorun varmış, sonradan fark ettim. Fırça ince olmasına karşın sürülmesi kolay ve açık renk olduğu halde çizgi çizgi olmuyor.


Çok zarif görüntüsüne bayıldığım bu ojeyi pek çok parfümeride ve Watson's, Rossmann, Gratis gibi zincir mağazalarda 1,75-2,00 TL civarına bulabilirsiniz.

Ayrıca, Alix Avien ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmediğini de mutlulukla ekleyelim!!!

Mutlu cumalar!


------------------------------------
Kozmela ile Nuxe Creme Fraiche de Beaute hediye ettiğimiz çekilişimiz devam ediyor. Son gün 3 Aralık! Katıldınız mı? TIKTIK!!!10 yorum

 1. zibilyon tane nude ojem olmasına rağmen alcam.

  YanıtlaSil
 2. Can evinden vurdum di mi Holy'cim? :))

  YanıtlaSil
 3. En azından ekonomik bir seçenek şekerim Holy'cim, YSL gösterip de miyavlatmıyoruz insanı :P

  YanıtlaSil
 4. hem de iki tane ysl var :/ aman kocam duymasın valla keser asdrkljlşaua

  YanıtlaSil
 5. Hahahahahahaha, iyi sakla :)))))))

  YanıtlaSil
 6. bu ojeyi bende kullanıyorum dediğin 2 gibi 2 katta tam opak oluyor ama kuruma hızında hiç bir problem yok bendekinde:)

  YanıtlaSil
 7. Acaba ben çok kalın iki kat mı sürdüm Begüm? :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.