Avon Mega Effects Mascara -Blackest Black


20 Kasım 2013 Çarşamba

Avon'un sürekli yeni bir şeyler çıkarmasına alıştık; ama Mega Effects rimeli sanırım piyasaya sürdükleri en şaşırtıcı üründü. Bu rimeli ilk deneyen bloggerlardan biri olduğum için kendimi şanslı hissettim. Hatta çektiğim bir videoyu Instagram hesabımnda bulabilirsiniz (@larcencielblog).


Bu ilginç tasarıma sahip rimelin Blackest Black, yani simsiyah rengi bana gönderildi. Bildiğimiz rimellerden oldukça farklı olarak, dikdörtgene yakın bir ambalajla karşılaşınca şaşırdım. 


Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi, kırmızı kapağı açıyorsunuz, kırmızı saplı fırçasını hazneden çekip çıkarıyorsunuz ve...


...böyle ilginç bir tarak/fırçayla karşılaşıyorsunuz! Uzunlu kısalı, sıkça ve hem enine hem de boyuna yerleştirilmiş plastik uçlar kirpikleri hemen kavrıyor, kıvırıyor ve uzatıyor. Kendinize en uygun uygulama şeklini bulmak için fırçanın sapını istediğiniz açıyla kıvırabiliyorsunuz.


Rimelin fırçasını her türlü açıyla tutarak kirpiklere istediğiniz hacmi ve kıvrıklığı kazandırmanız mümkün. Kullanılması ilk başta zor geliyor, fakat benim elim çabuk alıştı. Yine de, normal rimeller kadar pratik gelmediği için, özel gün ve gecelerde kullanmayı tercih ediyorum.


Kirpikleri hem dolgun hem uzun hem de kıvrık gösteren bu rimelin gün içinde akmaması ya da göz çevresine dökülmemesi de hanesine yazdığım diğer artılar. Temizlenmesi ise çok kolay değil. Çift fazlı ya da krem formlu makyaj temizleyicilerle temizlenmesi şart.


Yukarıda gördüğünüz gibi, ben rimelin etkisini çok sevdim! Blackest Black, Navy ve Brown Black renkleri bulunan Mega Effects Rimeli 29 Kasım'a kadar geçerli olan katalogdan %40 indirimli olarak 16,80 TL'ye satın alabilirsiniz! 

Avon'a, bana bu ilginç rimeli deneme şansı verdikleri için teşekkür ediyorum!!!

---------------------------------
NOT: Avon Mega Effects Mascara Blackest Black taradıma denemem için gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektif görüşlerimi yansıtmaktadır.Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.