YSL Effet Faux Cils Mascara No. 1 ve YSL Instant Eye Makeup Remover *Coffret from Marinella Perfumes*


24 Kasım 2013 Pazar

Sevgili Marinella Perfumes'ten gelen güzel kozmetikleri yazmaya devam ediyorum... Bu haftaki konuğumuz çok merak ettiğim YSL Effet Faux Cils rimel ve kofresiyle birlikte gelen YSL Çift Fazlı Göz Makyajı Temizleyicisi.

I keep reviewing the goodies received from dear Marinella Perfumes... This week's guest is a coffret of YSL Effet Faux Cils Mascara and Instant Eye Makeup Remover


Şık, kadife bir kutu içinde gelen rimel ve göz makyajı temizleyicisi ikilisini normalde mağazalarda bir arada bulmak çok kolay değil. Marinella Perfumes bu ikiliyi bir arada, oldukça da uygun bir fiyata sunuyor (TIKTIK)! 

This duo is not easy to find in stores at regular times. However, Marinella Perfumes offers those two beauties-in-one at a very reasonable price (CLICK)!


YSL Effet Faux Cils rimel markaya yakışır şıklıkta altın rengi incecik ambalajında sunuluyor. Fırçası plastik değil, kıllardan oluşuyor ve ince bir yapısı var. Rimel oldukça kıvamlı, bu da ilk bakışta hacim açısından zorlanmayacağımızı gösteriyor.

YSL Effet Faux Cils mascara comes with a sleek, gold packaging as a signature of the brand. The wand is  thin and composed of synthetic but not plastic bristles.The consistency of the product is thick and this gives you the idea of fuller lashes at first sight.


İnce fırçası sayesinde rimeli uygulaması oldukça zahmetsiz. Sadece, yoğun yapısı nedeniyle başta hafif topaklanma yapıyormuş gibi hissediliyor, fakat fırçayla taramaya devam ettikçe topaklar yok oluyor. Tek katta daha doğal, iki katta ise daha yoğun ve kıvrık kirpikler elde edebiliyorsunuz. Uzatma konusunda ise, çok belirgin bir fark gördüğümü söyleyemem. 

Thanks to the thin wand, it is pretty easy to apply the mascara. The thick consistency of the product makes you feel that it would tend to clump, however, as you keep combing your lashes, clumps disappear. you get more daily look with one layer, and fuller and curlier lashes with two layers of mascara. I do not think it gives a dramatic lenght to the lashes though...

Sağ göz/right eye: YSL Effet Faux Cils, iki kat/two layers; 
Sol göz/left eye: Rimel yok/no mascara


Rimel yoğun olduğu için çift fazlı ya da yağ içerikli bir mekyaj temizleyiciyle temizlenmesini öneriyorum. Kofrenin içinden çıkan Çift-fazlı, Instant Eye Makeup Remover makyaj temizleyicisi tam da bu amaca hizmet ediyor! Rimeli hiç iz bırakmadan temizliyor!

As the product is thick, it requires to be removed with a dual-phase or oily eye makeup remover. The Instant Eye Makeup Remover serves just for this purpose! It removes the mascara pretty well, without leaving any stain. 


Bu rimelle yaptığım bir makyaja ve videosuna da BURADAN ulaşabilirsiniz!!!

You can read and watch a video of the makeup I prepared previously, HERE!!!


Hem günlük, hem de özel makyajlarda kullanım için YSL Effet Faux Cils rimeli ben oldukça beğendim. Siz de göz makyajı temizleyicisiyle birlikte denemek isterseniz, Marinella Perfumes'ten sipariş edebilirsiniz!

I liked YSL Effet Faux Cils Mascara for both daily and special occasion-use. If you wish to try it with the Instant Eye Makeup Remover, you can order it from Marinella Perfumes!


------------------------------------
NOT/PS: YSL Effet Faux Cils No.1 Rimel Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir./ YSL Effet Faux Cils No.1 Mascara is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased.4 yorum

 1. çok şık güle güle kullanın. Bu siteden kozmetik yasağına takılmadan nasıl alış veriş yapabiliriz

  YanıtlaSil
 2. Mail atarsanız yardımcı olabilirim Smyrnian :) Teşekkürler!

  YanıtlaSil
 3. Ürünü beğendim iyi günlerde kullanın :)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Sena'cım, sevgiler!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.