YSL Touche Eclat -02 Luminous Ivory *Aydınlatıcı*


18 Kasım 2013 Pazartesi

Bir süre önce sevgili Marinella Perfumes'den gelen muhteşem paketin içinden çıkan ürünlerden biri de benim genç kızken hayran olduğum nefis ürün YSL Touch Eclat aydınlatıcı idi. 

One of the products that popped out of the gorgeous box coming from Marinella Perfumes was my teenage-dream product YSL Touch Eclat!


Altın rengi, incecik metal ambalajıyla en şık makyaj malzemelerinden biri olan Touch Eclat, pek çoğumuzun sandığı gibi bir kapatıcı değil, sıvı formda bir aydınlatıcı. Yüzdeki aydınlatılması gereken noktalara uygulayıp parmakla ya da fırçayla hafifçe yedirip dağıtmanız, yüzünüzdeki vurgulanması gereken noktaları açığa çıkarmak için yeterli. 

Touch Eclat, with its chic, gold, metal packaging, is actually not a concealer, but a liquid highlighter. Applying the product on the parts to be highlighted on your face is enough to emphasize the parts that needs to be revealed. 


Ürünü uygulamak için arkasında bulunan düğmeye basıp istenen kadar ürünün fırçaya akmasını sağlamak yeterli. Oldukça sıvı ve akışkan formda olan ürünü yüze uygulamak da, dağıtmak da çok rahat. Verdiği aydınlık ise gerçekten oldukça doğal.

To apply the product, it is enough to click on the bottom at the back until the required amount of product flows to the tip of the brush. The product is liquid and it is easy to apply and blend on the face. And the result is pretty natural!


Ben genelde kapatıcıdan sonra göz altlarımı, burun kemiğimi ve dudak üstümü aydınlatmak için bu ürünü kullanıyorum. Günlük, doğal ve parıl parıl parlamayan bir görünüm için Touch Eclat iyi bir seçim. 

I usually apply Touch Eclat to highlight my undereyes (after concealing), nose, and the area between my nose and upper lip. For a daily, fresh, natural and not-sparkling look, Touch Eclat is a good choice.


YSL Touch Eclat'yı Marinella Perfumes'den almak isterseniz, BURAYA göz atabilirsiniz. İyi haftalar!!!

If you want to purchase Touch Eclat from Marinella Perfumes, you can check it out HERE! Have a nice week!


------------------------------------
NOT/PS: YSL Touche Eclat 02 Luminous Ivory Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir./ YSL Touche Eclat 02 Luminous Ivory is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased.2 yorum

  1. Yine çok tatlısın :) Seni tanıma şansım olduğu için ne mutlu bana :)

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkürler Nihan'cım :) Ben de seni tanıdığım için çok mutluyum ^_^ öperiiim!!!!

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.