Chanel Rouge Allure Luminous Intense Lip Color -98 Coromandel


10 Aralık 2013 Salı

Sanırım yılbaşına kadar sürekli, yılbaşı coşkusuna en çok yakışan renk olan kırmızı rujlardan bahsedeceğim! Marinella Perfumes'ten gelen Chanel Rouge Allure 98 Coromandel ile de bu seriye görkemli bir açılış yapmak istedim!

I guess I will be talking about red lipsticks until new year, as they suit best for the new year joy! And I want to make a gorgeous opening with Chanel Rouge Allure 98 Coromandel which is sent by Marinella Perfumes


Bu şık ruj, siyah kabının içinde bastırılarak çıkarılan altın rengi ambalajıyla geliyor. Her zamanki Chanel şıklığı! 

This chic lipstick comes with the golden packaging which you press and take out from its black Chanel-chic outer package.


Rengi nar çiçeğine dönük bir kırmızı ve yapısı yumuşacıkve tek seferde rengini veriyor. Dudaktaki hiçbir kusuru belli etmeden ve çatlakları tamamen gizleyerek sürülüyor. Dudakları nemlendiriyor ve mat bir ruj olmamasına rağmen, kalıcılığı müthiş! Bütün gün yedim, içtim ve renk tüm yoğunluğuyla dudağımdaydı! 

The color is bright red with a little orange in it and the lipstick wears smoothly and intensely. It does not emphasize the flaws on the lips, on the contrary, hides them. It give moisture to the lips and even though it is not a matte lipstick, it lasts for hours and hours!!! I ate and drank all day long and it was staying on my lips intensely. 


Her şeyiyle bayıldığım, mükemmel bir ruj olduğunu düşündüğüm Chanel Rouge Allure 98 Coromandel'i indirimli almak isterseniz, hemen Marinella Perfumes'e ışınlanabilirsiniz

If you want to purchase this spectacular lipstick which I think is perfect, please visit Marinella Perfumes web site!!! 

------------------------------------
NOT/PS: Chanel Rouge Allure Luminous Intense Lip Color 98 Coromandel Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir. Ürün için çok teşekkür ederim! / Chanel Rouge Allure Luminous Intense Lip Color 98 Coromandel is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased. Thank you for the product!

-------------------------------------------------------
Turuncu Kasa ile Jane Iredale Longest Lash Mascara Black Ice hediye ettiğimiz çekilişimize katıldınız mı? Katılmadıysanız hemen TIKTIK!!!!
11 yorum

 1. Harika görünüyor Başakım :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim Gonca'cım :)) Öperim ^_^

  YanıtlaSil
 3. çok yakışmış canım güle güle kullan..

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler İrem'cim, öperim!!!!!

  YanıtlaSil
 5. Cok guzel bir renkmis, pazar gunude surmeni bekliyoruz hehehe :)

  YanıtlaSil
 6. Chanel güzelliği :)) güle güle kullan bayıldım

  YanıtlaSil
 7. Çok yakışmış, nasıl gösterişli!

  YanıtlaSil
 8. Çok yakışmış, nasıl gösterişli!

  YanıtlaSil
 9. Peki o zaman!! Söz pazar günü kıppkırmızı rujumla geliciim Fatma'cım :)) Muckmuck!

  YanıtlaSil
 10. Çok teşekkürler Nilgün, hakikaten adamlar yapıyor :)

  YanıtlaSil
 11. Görkem'cim, teşekkürler :) Evet cidden kullandığım en gösterişli ruj ve en gösterişli renk olabilir :) Seviyorum, kalp kalp kalp :) Öperim!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.