Chanel Soft Touch Eyeshadow -62 Gold / L'Arc-en-ciel

Chanel Soft Touch Eyeshadow -62 Gold


9 Aralık 2013 Pazartesi

Bu sene yeni yıl parlak, mücevher gibi renklerle geliyor ve Marinella Perfumes'ten gelen Chanel'in bu nefis Gold göz farı da yılbaşı makyajı için kullanılmaya aday, iddialı renklerden!

This new year comes with shiny, jewel-like colors and that spectacular Chanel Gold eyeshadow, sent by Marinella Perfumes, is one of the favorite candidates to be used for the New Year's makeup!


Chanel Soft Touch Eyeshadow 62 Gold, Chanel'e yakışır şıklıkta kadife kesesinin içinde gelen, minicik, altın renkli bir far. Farın üstünde Chanel monogramı yer alıyor. Bu farı göz kapağına yoğun uygulamak isteyeceğinizden, içinden çıkan aplikatörün de işe yaradığını göreceksiniz.

Chanel Soft Touch Eyeshadow 62 Gold is a little golden pressed powder eyeshadow which comes with Chanel-chic black, velvet case. The product has Chanel monogram on it. As you will want to apply this eyeshadow intensely on your eyelid, you will see the aplicator comes together also works well. 


Farın rengi tam altın ve yumuşak bir sürümü var. Açıkçası, biraz daha fazla pigmentli olmasını beklerdim, ama göz kapağımda bir kaç katta hoş bir sonuç aldım. Hafif kullanıldığında gündüz de fazla kaçmayacak, şık bir tonu var.

The color is pure gold and the structure is very soft. But actually, I would expect a Chanel eyeshadow to be more pigmented. I got the best result on my eyelid by applying a couple of times.If you use it with a light hand, it can also be a nice day-time eyeshadow as well. 


Bu özel farla bir yeni yıl makyajı videosu da pek yakında blogda olacak, ama nasıl durduğuna hızlıca göz atacak olursak...

A new year's makeup using this special eyeshadow will be on blog, soon; but, if we take a sneak-peek...Chanel Soft Touch Eyeshadow renkleri Türkiye'de 87 TL civarına satılıyor. Marinella Perfumes'ten indirimli olarak 25,95 Pound'a alabilirsiniz (TIKTIK).

You can purchase Chanel Soft Touch Eyeshadow 62 Gold for 25.95 Sterlin from Marinella Perfumes!


Marinella Perfumes'e bu harika far için çok teşekkürler!!! Sitedeki "altın koleksiyona" göz attınız mı?

Thanks to Marinella Perfumes for this lovely eyeshadow!! Did you take a look at the "golden collections" by the way?

------------------------------------
NOT/PS: Chanel Soft Touch Eyeshadow 62 Gold Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir./ Chanel Soft Touch Eyeshadow 62 Gold is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased.

-------------------------------------------------------
Turuncu Kasa ile Jane Iredale Longest Lash Mascara Black Ice hediye ettiğimiz çekilişimize katıldınız mı? Katılmadıysanız hemen TIKTIK!!!!4 yorum

 1. Renk nefismiş!! Altın ile kahve uyumuna bayılırım ben. Videonu da sabırsizlıkla bekliyorum. Özledik seni! :)

  YanıtlayınSil
 2. çok güzelmiş rengi bayıldım..

  YanıtlayınSil
 3. Pekbilmiş, çok teşekkürler canım :) Videoyu da önümüzdeki haftasonu çekeceğim umarım, bakalım bakalım, umarım seversiniz! :D Öperim!!!!

  YanıtlayınSil
 4. Evet İrem'cim, böyle cayır cayır altın değil, çok yumuşak ve şık duruyor... ben de pek sevdim :) Teşekkürler, öperim!

  YanıtlayınSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.