Clarins Wonder Waterproof Mascara -02 Wonder Mint!


12 Aralık 2013 Perşembe

Bugünkü konuğumuz Marinella Perfumes Facebook sayfasında gördüğüm anda rengine hayran olduğum Clarins Wonder Waterproof Mascara -Wonder Mint! Ve evet, adıyla uyumlu olarak rengi gerçekten de mint!!!

Today's guest is the Clarins Wonder Waterproof Mascara in Wonder Mint, which I adored the color when I first saw it on Marinella Perfumes Facebook page! And yes, the color is mint as its name implies!!!


İnce ve sık, sentetik kıllara sahip fırçası olan bu rimelin kirpikleri uzatma, kıvırma ya da hacim verme gibi bir etkisi pek yok. Ama çok özel bir rengi var. Rengi turkuaz-mint arası ve başka hiçbir markada görmediğim kadar şık duran bir tonu var.

The mascara having a wand with thin, frequent bristles does not have the effect of curling, lengthening or volumising the lashes; however, it has a very special color. The color is turquoise-mint and it has the most special tone I have ever seen.


Kirpikler üzerinde çok etkisi olmadığından, ben altına bir kat siyah rimel sürüp kirpik uçlarına bolca bu güzel renkten uyguluyorum. Gün içinde dökülme yapmıyor. Waterproof olduğu için temizlemesi biraz zor.  Fakat, içeriği diğer rimellere göre daha temiz, en azından paraben içermiyor. Aşağıdaki fotoğraflarda tek başına uygulanmış halini görebilirsiniz.

As it does not have any effect on the lashes, I first apply one coat of a black mascara, and then apply the Wonder Mint liberately on the tips of the lashes. It does not smudge; however, being waterproof, it is a bit difficult to remove. It has a cleaner ingredient list compared to other mascaras, at least it does not contain parabens. You can see the effect and color it gives to the lashes when applied alone. 


Bu güzel renkli rimeli Marinella Perfumes web sayfasından yalnızca 8,50 Pound'a (yani 28 TL'ye) satın alabilirsiniz!!! 

You can purchase this special colored mascara from Marinella Perfumes web site for only 8.50 Pounds!!! 


------------------------------------
NOT/PS: Clarins Wonder Waterproof Mascara 02 Wonder Mint Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir. Ürün için çok teşekkür ederim! / Clarins Wonder Waterproof Mascara 02 Wonder Mint is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased. Thank you for the product!

-------------------------------------------------------
Turuncu Kasa ile Jane Iredale Longest Lash Mascara Black Ice hediye ettiğimiz çekilişimize katıldınız mı? Katılmadıysanız hemen TIKTIK!!!!13 yorum

 1. çok beğendim rengi harikaymış :-)) güle güle kullan canım..

  YanıtlaSil
 2. Cok güzelmiş sevgili Basak,çok beğendim en kısa zamanda edinmeli, sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Sevgili İrem'cim ve Sevgili Dut Yaprağı :) Çok teşekkür ederim :) Kirpiklerin şekline bir yararı olmasa da, rengi gerçekten epey çarpıcı :) Sevgiler ve öpücükler ^_^

  YanıtlaSil
 4. Rengi çok güzelmiş. Zaten o rengi sürdükten sonra kirpikleri uzatmasına, hacim vermesine falan gerek yok. Yeterince dikkat çekici bir renk :)

  YanıtlaSil
 5. Aslında haklısın Cansu :) Ama ne yapmadığını da bilgi vermek için yazmam gerekiyor işte ^_^ sevgiler!!!

  YanıtlaSil
 6. Makyajlar kirpikler rimel sen <3 ben sonuç olarak bi sevgi yumağı olalım yani.Ellerine sağlık canımm harika anlatmışsın.

  YanıtlaSil
 7. Renk harika:) çok beğendim:) güle güle kullan şeker:)

  YanıtlaSil
 8. Sherfinka'cım, sen <3 ben o zaman :)) çok teşekkürler canım, çok sevindim beğenmene!!! Öperim!!!

  YanıtlaSil
 9. Selin'cim, çok çok teşekkürler, öpüyoruum!!!!

  YanıtlaSil
 10. Ayy bayıldım renginee! :)
  Muhteşeem.Göz makyajında çok hoş olmuş Başakcım :)

  YanıtlaSil
 11. Teşekkür ederim Tek Aşk A* :)) Sevgileer :))

  YanıtlaSil
 12. Rengine tek kelimeyle bayıldım. Keşke dün görseymişim yazını kesin bunu alırdım. Güle güle kullan canım:*

  YanıtlaSil
 13. Valla seninkiler de muhteşem Yelda'cım, güle güle kullanalım şeker :) Öperim!!!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.