Flormar Deluxe Cashmere Lipstick Stylo DC36 ve Lights of Flowers Precious Lipgloss LF43 / L'Arc-en-ciel

Flormar Deluxe Cashmere Lipstick Stylo DC36 ve Lights of Flowers Precious Lipgloss LF43


3 Aralık 2013 Salı

Daha önce de yazmış olduğum gibi, geçen haftalarda bir kaç Flormar ürünü almıştım. Bugün, hem rek başına hem de bir arada kullanmayı sevdiğim iki dudak ürününü tanıtmak istiyorum.


Deluxe Cashmere Lipstick Stylo DC36, yalnızca altın rengi şık ambalajıyla değil, nefis rengi ve mat dokusuyla da beni cezbetmişti. Klasik ruj biçiminden farklı olarak, daha kalem/stylo formatında bir ürün. 


DC36'nın rengi tam dudak rengi. Hatta, geçen gün MAC'te denediğim Kinda Sexy ruju çok anımsatıyor bence. Rujun yapısı mat, dolayısıyla, sürmeden önce dudakları biraz nemlendirmekte yarar olabilir. Kalıcılığı orta sayılır; biraz da mat yapısı sayesinde dudaktan hemen silinmiyor.


Oldukça joker ve özellikle koyu göz makyajlarına çok yakışacağını düşündüğüm bu ruj şimdiden favori rujlarım arasına girdi bile! Flormar satndlarında, mağazalarında ve pek çok parfümeri/drugstore'da 18.25 TL'ye bulabilirsiniz. Ya da Online olarak alabilirsiniz.-------------------
Lights of Flowers Precious Lipgloss LF43 ise uzun zamandır rengini çok beğendiğim bir dudak parlatıcısı/sıvı ruj. 


LF43 rengi, çok tatlı bir açık somon rengi. Yapısı tamamen mat, içinde hiçbir ışıltı yok. Süngerli aplikatörüyle uygulamak yapmak kolay. Yapısı yapış yapış değil ve dudakta ağırlık yapmıyor. Parlatıcıdan ziyade sıvı ruj kıvamında bir ürün, kapatıcılığı herhangi bir parlatıcıyla göre oldukça yüksek.


Bu ürünü tek başına dudakta kullanmak yerine, daha çok dudak rengi rujların üzerine uygulamayı tercih ediyorum. İki renk bir arada harika duruyor bence!


Flormar Lights of Flowers Precious Lipgloss'u %80 indirimle 3,50 TL'ye aldım. Sanırım indirim 30 Kasım'da sona erdi...


Flormar'ın son zamanlarda üretmiş olduğu kozmetik ürünlerinin kalitelerini oldukça beğeniyorum. Özellikle Deluxe Cashmere Lipstick Stylo renklerine göz atmanızı öneririm!!8 yorum

 1. Rujun rengine bayıldım. Ama özellikle ilk fotoğraftaki makyajın şahane!! Tam benlik :)

  YanıtlayınSil
 2. Teşekkür ederim Pekbilmiş :) Bu kahve tonları epey yumuşak duruyor, ben de seviyorum :) Sevgiler!!!

  YanıtlayınSil
 3. Kabı o kadar güzel ki bunların, Flormar kullanmıyorum ama altın sevgim yüzünden bi tane süs için bile alasım var :D Tam senlik bir renkmiş, güle güle kullan canım :*

  YanıtlayınSil
 4. Evet Fatma'cım ya, ambalajları gerçekten şık :) Teşekkür ederim şekerim, ben çok seviyorum bu yumuşak renkleri, yakışmış olmasına da sevindim :) Öperiiim!!!!

  YanıtlayınSil
 5. Renk çok güzelmiş Başak'cım...çok yakışmış:)

  YanıtlayınSil
 6. Ben de pek bayılarak aldım kendisini Gözde'm :)

  YanıtlayınSil
 7. Teşekkürler Selin'cim, severek kullanıyorum :) Öperim!

  YanıtlayınSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.