Turuncu Kasa ile Jane Iredale Longest Lash Mascara Çekiliş Sonucu!!!


16 Aralık 2013 Pazartesi

Turuncu Kasa ile birlikte yaptığımız Jane Iredale Longest Lash Mascara çekilişi sonlandı, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim! 

Ve kazanan...22 numaradaki katılımıyla Aslıhan Balkan oldu!!!! 

Aslıhan seni çok tebrik ediyorum. İletişim bilgilerini 2 gün içinde surdarcenciel@gmail.com a bekliyorum... 

Turuncu Kasa'ya da, her ne kadar hak ettiği ilgiyi görmemiş olsa da, bu güzel hediyesi için ayrıca teşekkür ederim!! 

-----------------------------
NOT: Bu hafta içinde şartsız yeni yıl çekilişimi başlatacağım. Fakat son zamanlardaki çekilişlere katılımın çok az olması nedeniyle motivasyonum oldukça düşük, ne yalan söyleyeyim. Form doldurmak mı zor geliyor, şartlardan mı hoşlanmıyorsunuz, bana bu konuda geri bildirim yaparsanız bu yazının altına, çok çok sevinirim :) 14 yorum

 1. formlar basit geliyor aslında bana ama gerçekten ulaşıp ulaşmadığı konusunda emin olamıyorum. uzun şartlı çekilişlerin pek hoşuma gittiğini söyleyemem kendi adıma. başlatacağın çekilişin şartsız olması bence katılımı artıracaktır.

  merakla bekliyorum:)

  YanıtlaSil
 2. Yanıt için çok teşekkürler Begüm!!

  Formu doldurduğunuz zaman "kaydınız alınmıştır" mesajı geldiyse ulaşma konusunda sıkıntı yok demektir. Bu formlar çekilişi düzenleyene de çok yararlı oluyor, zaten tüm katılımcıları Excel listesi haline getirdiği için, ekstra zaman harcamaya gerek kalmıyor.

  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. :) Çok ama çok şaşırdım. Bu zamana kadar amorti harici ikramiye görmemiş birine süper yeni yıl hediyesi oldu. Sırf senin çekilişin olduğu için katılmıştım ne yalan söyleyeyim. Çok ama çok teşekkürler :) Merakla bekliyorum. Bilgilerimi hemen mail atıyorum. Ayrıca bence şartlar ve katılım için form çok açıklayıcı ve kolaydı. Sevgiler; Aslıhan Balkan

  YanıtlaSil
 4. Aslıhan çok çok tebrik ederim :)) Umarım rimeli beğenirsin, yorumlarını IG üzerinden bekliyorum o zaman :)

  Ayrıca çekilişle ilgili yorumların için çok teşekkürler!

  Şansın daim olsun, sevgiler!!!! Başak :)

  YanıtlaSil
 5. Katılım şartı arttıkça katılan azalıyor.
  Aslında form hem doldurana hem yapana kolaylık gibi geliyor henüz hiç denemedim ama öğrenip yapmayı planlıyorum bende =)
  En güzeli şartsız çekilişler bence =)

  YanıtlaSil
 6. Yabanmersini, yanıt için teşekkürler :)

  Genelde fimra çekilişlerinde, sponsor olan firmanın da katılımdan bir beklentisi oluyor çok doğal olarak ve bu da şartlara yansıyor.

  Tabii ki şartsız çekiliş katılımcılar için en güzeli, ama emek verip bir şey yazınca, tanınmak ve daha çok okuyucuya ulaşmak için bir takım şartlar koymak da kaçınılmaz. Hediye almak çok güzel, ama katılanların da bunu göz önünde bulundurması, azıcık empati yapması iyi olabilir diye düşünüyorum :)

  Yeniden samimi yorumun için çok çok teşekkür ederim :) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 7. Basakcigim cok sartli cekilislerden dolayi katilim azaliyordur diye dusunuyorum :) illaki belli sartlar koyuyoruz elbette ama bazen sarlar cok fazla olunca katilim dusuyor

  YanıtlaSil
 8. Yanıt için teşekkürler Balböceği :) Bu seferki çekilişte sadece 2 şart vardı aslında ama :)

  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 9. Başak'cım ben şu ara çok fazla çekiliş olmasına bağlıyorum bu durumu...öyle ki ben bu çekilişi atlamışım seni sürekli takip etmeme rağmen ve katıldığımı zannediyordum. Sanırım şu ara yaşanan çekiliş çılgınlığından kaynaklanıyor:)

  YanıtlaSil
 10. O da olabilir Selin'cim tabii. Belki o zaman yılbaşı çekilişini erteleyebilirim; zira pek çok hediyeye göre çok da gösterişli olmayacak gibi hissediyorum :)

  YanıtlaSil
 11. Aslında ne değerde ürünler hediye ettiğinizden ziyade şartlı çekilişler ilgi çekmiyor gibime geliyor.Yani benim için durum böyle en azından,oradan gir buradan paylaş oradan takipe al :/

  (Ama blogu zevkle takip ettiğimi söylemeliyim..Her ne kadar uzun zamandır takip etmesine ragmen googledan tekibi yeni farketsemde :))

  YanıtlaSil
 12. Sinem, yanıt için çok teşekkürler!

  Sponsor olduğu sürece bir takım şartlar olmaya -benden bağımsız olarak- devam edecek; ama, ben kendi yaptığım çekilişleri şartsız yapacağım artık, anlaşıldı :)

  Sevgiler!!!

  YanıtlaSil
 13. kesinlikle form ! hem katılana hem düzenleyene kolaylık
  teşekk
  relr

  YanıtlaSil
 14. Seçil çok teşekkür ederim yorum için! Aslında, bence de :) Sevgiler!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.