Yves Rocher Volume Vertige Rimel *Noir* ve Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj *33 Rouge Gourmand*


26 Aralık 2013 Perşembe

Tatlı blogger arkadaşlarımla her ay gerçekleştirdiğimiz tema makyajları var biliyorsunuz. Bu makyajların bir kaçına Yves Rocher bu yazıda okuyacağınız rimel ve rujla sponsor oldu. Kendilerine öncelikle buradan teşekkür ediyorum. 


Volume Vertige Mascara 01 Noir, siyah renkli ve ıslak kıvamlı bir rimel. Uca doğru yuvarlaklaşan dalgalı yapıya ve plastik, kısa kıllara sahip bir fırçası var. Fırçası rezervuarlı; yani ürünü tüpten alıp hapsediyor. Bu sayede kirpiklere daha çok ürünün gitmesi hedeflenmiş. Ben kirpikleri uzatmasını ve kıvırmasını beğendim. Ancak hacim konusunda bence pek yeterli bir rimel değil. Kipriklerde çabuk kuruduğu için iki kat sürmek için çok hızlı davranmak gerekiyor. Fakat gün içinde dökülme, akma, bulaşma yapmıyor. Bende siyah rengi bulunan bu rimelin kahverengisi ve laciverti de mecvut. Fiyatı ise 49,90 TL (fakat şu anda %30 indirimde).


Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj 33 Rouge Gourmand (İştah Açan Kırmızı) ise adıyla uyumlu olarak gerçekten nefis bir kırmızı. Bu rujun hem nemli yapısını, hem kalıcılığını (vaat ettiği gibi 6 saat dudakta çok rahat kalıyor) hem de nefis rengini çok sevdim! Dudakları kurutmuyor ve kalemsiz bile kolay uygulanıyor.  Renk de gerçekten oldukça yoğun. Yüzümde hiç makyaj yokken bile sürdüğümde sırıtmayan, yüzümü bir anda canlandıran bir kırmızı! Yılbaşı makyajlarına da çok yakışacağına eminim! Bu ruj serisinin 18 farklı rengi var ve bence doğal tonları da çook çok güzel! Fiyatı 49,90 TL (fakat şu anda %24 indirimi var).


Sevgilerimle...

---------------------------------------
Not: Yves Rocher Volume Vertige Mascara ve Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj firma tarafından deneme amaçlı olarak gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektif fikirlerimi yansıtmaktadır.6 yorum

 1. Rujumuz aynı renk ama şu eyeliner olayını çözersem bende mutlusu olmayacak :)
  Ruju bende severek kullanıyorum canım

  YanıtlaSil
 2. Çok pratik yapmak lazım Gülşen :))) Bir de, videolarda çok güzel anlatanlar var, öperiiim :))

  YanıtlaSil
 3. Ben de bu maskaranın lacivertini alacaktım ama tam lacivert değil mavi gibi geldiği için almamıştım. Hacim konusunda pek başarılı değilse iyi ki almamışım o zaman. Rujun rengi harika. İkisini de güle güle kullan canım. Bu arada makyajına ba-yıl-dım!

  YanıtlaSil
 4. Kirpikleri biraz yapıştırdı gibi Yelda'cım, bu yüzden de hacim konusunda pek bir yere varamıyor. Makyaj için teşekkür ederim canım, öperim!!!!

  YanıtlaSil
 5. teşekkürler Burcu :)) sevgiler!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.