COLORON Instant Eyeshadow -The Jack (Marinella Perfumes)


21 Ocak 2014 Salı

1 dakikada uygulanan gölgeli ya da değişik desenli bir far ilginizi çeker miydi? Marinella Perfumes sitesinde bulabileceğiniz COLORON Instant Eyeshadow çeşitleri ile bu mümkün! 

Would you be interested in a detailed eyemakeup which could be applied in a minute? It is possible with COLORON Instant Eyeshadow varieties sold by Marinella Perfumes!Bugün size tanıtacağım çeşidi ise en çılgını olan The Jack! /And the one I'll review today is the craziest one -The Jack!Bir kutudan 2 çift far uygulaması, bir sabitleyici transparan pudra ve bir de pudrayı uygulamak için fırça çıkıyor. Uygulamak için:

1- Farın bulunduğu kağıdı sıyırıyorsuınuz,
2- Gözünüzü kapatıp ortalayarak göz kapağına yerleştiriyorsunuz,
3- İşaret ve orta parmaklarınızla bariş işareti yapar gibi tutup serbest kalan işaret parmağınızla tüm göz kapağınıza hafifçe bastırarak yayıyorsunuz,
4- Yavaşça kaldırıyorsunuz (belli bir şekli olmayan farları parmaklarınızla hafifçe birbirine yedirmeniz gerekiyor),
5- GetSet sabitleyici pudrayla üstüden geçip sabitliyorsunuz... ve hazırsınız!


2 pairs of eyeshadow, one GetSet transparent fixing powder and one brush to apply the powder come with the box. To apply the eyeshadow:

1- Peel the eyeshadow,
2- Close your eyes and place the eyeshadow paper on your eyelid,
3- Press firmly with the index and middle finger making a peace sign. Smooth the eyeshadoq by sweeping with the other free index finger,
4- Gently peel off from the eyelid (for the blendable eyeshadows which do not have a pattern like this one, blend with your fingers)
5- Set and fix using the GetSet powder and the brush... and you're done!


Uygulama videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz!!! And you can watch the tutorial video below!!!
Hızlıca veya dışarıda makyaj yapmak istediğinizde size çok yardımcı olavak bu farları Marinella Perfumes web sitesinden 9,95 Pound'a alabilirsiniz!!! 

You can purchase those instant eyeshadows which would help you a lot when you need a quick makeup or a makeup on the go, from Marinella Perfumes for 9,95 Pounds!!! 

------------------------------------
NOT/PS: COLORON Instant Eyeshadow The Jack Marinella Perfumes tarafından gönderilmiştir. Yorumlarım tamamen objektiftir. Ürün için çok teşekkür ederim! / COLORON Instant Eyeshadow The Jack is sent from Marinella Perfumes for PR purposes. All comments presented here are unbiased. Thank you for the product!6 yorum

 1. Evet Begüm'cüm, çok ilginç bir şey :) Karıştırılabilir renkleri özellikle hızlı makyajlar için çok çok pratik olabilir :) Sevgiler!!!

  YanıtlaSil
 2. milli maçlara harika olurdu :D

  YanıtlaSil
 3. Türk bayraklısı da olaydı bence de Didem :)))

  YanıtlaSil
 4. Ben bile bayıldım, video da mükemmel olmuş bu arada... Hakkaten maç için çok ideal :)

  YanıtlaSil
 5. Hahaha, çok teşekkürler Moshos Garden :)) Firmaya söyleyelim de Türk bayraklısını yapsınlar. Her milli maçta deli kızın çeyizi gibi makyaj yapıp coşku fırtınası yaratırız :))))

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.