MAC Brow Set -Kaş Maskarası (Clear) / L'Arc-en-ciel

MAC Brow Set -Kaş Maskarası (Clear)


21 Ocak 2014 Salı

Asi ve bir türlü adam gibi şekle giremeyen kaşlarım için kaş farı/kalem kadar kaşlarımı sabitlemek için kaş maskarasına da ihtiyacım oluyor. Daha önce Benefit Speed Brow'u kullanıp çok memnun kaldım; fakat fiyatı bana biraz fazla gelmeye başlayınca MAC'in bu ürününü denemeye karar verdim. 


MAC Brow Set 8 g'lık, standart bir rimel ambalajında sunuluyor. Kabı ve kendisi şeffaf (ben kullandıktan sonra fotoğrafını çektiğim için rengi hafif kahveye döndü). Fırçası biraz uzun ama kaşları rahat kavrıyor ve güzel tarıyor.


Kaşları sertleştirmeden sabitliyor ve bu da hoşuma gitti. Her ne kadar Benefit Speed Brow'un etkisini daha çok seviyor olsam da, çok daha uygun fiyata çok daha fazla ürün sunduğu için bundan sonra da MAC Brow Set almaya devam edeceğim. Eğer çok asi kaşlarınız yoksa, MAC Brow Set'i, aksi halde Benefit Speed Brow'u öneririm.


MAC Brow Set'i MAC Mağazalarından ya da MAC Online'dan 48 TL'ye satın alabilirsiniz. Bu arada MAC Brow Set'in bu şeffaf olanından başka iki renkli opsiyonu da bulunuyor. Benim kaşlarımda boşluklar olduğu için renklilerinin işime yarayacağını düşünmüyorum; ama şekli düzgün olup seyrek kaşlı olanlar bence renkli alternatifleri de değerlendirebilirler.
10 yorum

 1. Maybelline clear maskarasi da mukemmel! Alabilirsen onu dene,cok uygun hem de. Turkiye'ye gelse keske cok sevdim ben xx
  Optum

  YanıtlayınSil
 2. Güzel kaşlardan yana nasibini alamamış biri olarak bu ürün çok dikkatimi çekti benimde.Birde daha önce bahsettiğin Benefit kaş barında aklım :)

  YanıtlayınSil
 3. Maybelline gerekli ürünlerini göndermekten ısrarla kaçınıyor; inşallah bir gün Nazlı'cım :)

  YanıtlayınSil
 4. Makyaj Kelebeği, bende de aynı dert var :(( Ama Speed Brow kesinlikle daha etkili. Kaş Barı da çok iyi bir hizmet. Ben Panora'daki Canan Hanım'dan vazgeçemiyorum misal :) Öperim!!!

  YanıtlayınSil
 5. Bosluklar icin kullandigin herhangi bir urun var mi Basakcim?

  YanıtlayınSil
 6. Onur'cum, boşluklar için kaş farı kullanıyorum. Önce kaşlarımı farla dolduruyorum, sonra maskarayla sabitliyorum. Bir ara Benefit Gimme Brow denedim; hani ikisi bir arada olur mu diye, ama boşluklar konusunda yetersiz kaldı. Daha doğrusu, çoook uğraşmam gerekiyordu ki öyle bir vaktim yok. Ben de far artı şeffaf maskara ile hallediyorum :) Öperim!

  YanıtlayınSil
 7. Ben de su an Gimme Brow kullaniyorum, dogal goruntusu hosuma gidiyor ama bitince baska birsey denemek istiyorum. Mufe Brow kit aklimda, baska alternatifleri de degerlendiricem, tesekkur ederim cok :*

  YanıtlayınSil
 8. MKUFE benim de aklımda Onur'cum... ama fiyatı nedeniyle bir duruyorum. Bakalım, belki bir indirim döneminde alırım :)

  YanıtlayınSil
 9. ben de yıllardır şeffaf rimel kullanırım kaşlarıma, ekonomik de oluyor >:)

  YanıtlayınSil
 10. Ecenin adresi, şeffaf rimeller yetmiyor benim asi kaşlarıma :))

  YanıtlayınSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.