Rimmel London Moisture Renew Ruj -230 Coral Garden


15 Ocak 2014 Çarşamba

Görkem'in şu yazısını okuduktan sonra bu rujlar aklıma girmişti. Her ne kadar onun aldıuğı renklere bayılmış olsam da, evdeki "nude ruj" stoğum dolayısıyla daha mantıklı bir seçim yapmaya karar verdim ve 230 Coral Garden'ı aldım.


Rimmel London'ın bu yeni ruj serisinin hem renk vermesi hem de nemlendirmesini çok başarılı buldum. Rengi çok yopun veriyor ve dudakta çok güzel duruyor. Bendeki renk dudak kusurlarını ortaya çıkarmayacak bir renk zaten. Çizgilere dolma sıkıntısı da yaşamıyorum (ama açık renklerinde bu sorun varmış sanırım). Kalıcılık olarak da ben beğendim. Bütün gübü kurtarmaz, ama yemekten hemen sonra da çıkmadığını söyleyebilirim.


Ben kendim için biraz canlı ve sonbahar makyajlarına uygun olacak 230 Coral Garden rengini seçtim.Yukarıda da gördüğünüz gibi hafif kiremite çalan tatlı bir mercan. Az makyaj yapmayı tercih ettiğim günlerde yüzüme hoş bir renk veriyor. Kahve-bej tonlu makyajları da çok güzel tamamlıyor.


Diğer renklerini de denemek istediğim, gayet güzel bir ruj oldu Rimmel London Moisture Renew. Watson's Mağazalarından 16,90 TL'ye alabilirsiniz.8 yorum

 1. Bende de Maybelline Color Sensational Serisinde Coral Fire var. Renkler benziyor sanki, ancak bende cok daha kırmızı duruyor bu tonlar:)

  YanıtlaSil
 2. Yaso'cum, yanlış bilmiyorsam Coral Fire epey turuncuya bakan, canlı bir renk. Bu daha çok mercan-kiremit arası bir ton, ve daha soluk ona göre. Dudağında görmem lazım, Şubat'ta bakarım artık, hihi :) Öperim!

  YanıtlaSil
 3. Çoook güzel durmuş sen de Başağım güle güle kullan :) Ya ben çok beyazım, yüzümü daha soluk gösterir diye koyu rujlara gidemiyor elim. Doğru mu yapıyorum?

  YanıtlaSil
 4. Açıkçası Burcu'cum, uygun renk allıkla birlikte bence cansız değil, daha canlı gösterir bu rujlar yüzünü. Bir dene derim :) Sevgiler!!!

  YanıtlaSil
 5. yıllardım bıkmadan usanmadan aldığım rimmel london markasının tek numarası 230

  YanıtlaSil
 6. Kova Kadınım, tebrik ediyorum seçiminden dolayı! Ben yeni keşfettim bu seriyle ama gerçekten çok kullanışlı bir renkmiş :) Öperim!

  YanıtlaSil
 7. ben de bu seri ve renkten çok memnun kaldım hatta tüm yaz boyunca kullandığım tek ruj oldu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seri çok çok güzel Ne Giysem, ben yazın unutuyorum bu rengi; ama sonbaharda yeniden kullanmaya başlayacağım :) Öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.