Aesop Parsley Seed Anti-oxidant Serum


14 Şubat 2014 Cuma

Canım İnci'm temiz içeriklere ve serumlara düşkünlüğümü bildiğinden yılbaşında bana bu nefis serumu göndermişti. Kullanır kullanmaz ne harika bir ürün olduğunu anladım; ama yine de bir süre daha deneyip yazmak istedim.Aesop'un bu nefis serumu kuru, karma ya da hassas ciltlere uygun bir anti-oksidan serum. Üzüm ve maydanoz ekstreleriyle zenginleştirilmiş bir formülü var. Her ne kadar karma ciltlere uygun dense de, bence daha çok kuru ve olgun cilt serumu çünkü yoğun bir yapısı var. 


Cam bir şişede yine cam damlalıkla sunuluyor ürün. Tek pompayla tüm yüze yeterli ürün alabiliyorsunuz. Ürünü elinizde iyice ısıttıktan sonra cildinize yuvarlak ve yukarı doğru hareketlerle yediriyorsunuz. İlk sürdüğünüzde yapısı sert geliyor. Daha sonra cilt ısısıyla yumuşuyor serum ve sürdükten bir süre sonra cildi pamuk gibi bırakıyor. Kullandığım 1,5 ay boyunca yağlanma ya da sivilce de yapmadı. Cildime verdiği yumuşaklığa ise bayıldım!


Ne zamandır aradığım cilt serumunu canım İnci'm sayesinde böylece bulmuş oldum! Tek sorun, Türkiye'de satılmıyor olması. Artık bitmesine yakın yurtdışı kaynaklardan edinmeye çalışacağım. Deneme imkanınız olursa kaçırmayın diyorum. İnci kuzuma da kocaman kocaman teşekkr ediyorum yeniden!!!

Mutlu mutlu cumalar ve sevgi dolu bir gün diliyorum!!!

4 yorum

 1. le bon marche den alındıgı da cıkmıs ortaya :) gule gule kullan canım şsteriz yien fransadan bitince

  YanıtlaSil
 2. Hahahah evet kuzum, e yeri belli olsun di mi? :))) Tekrar teşekkürler, valla isterim bittikçe! Aşık oldum kendisine zira :) Muckmuck!!!

  YanıtlaSil
 3. iyi şeyler hep burda yok zaten:(
  çekilişime beklerim:)
  http://belgin-ce.blogspot.com.tr/2014/02/hchaircareurunleriylekadinlargunucekilisi.html

  YanıtlaSil
 4. Ne yazık ki öyle Belgin :/ Çekilişin hayırlı olsun :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.