AVON Ultra Colour Rich Lipstick -Extreme Nude


24 Şubat 2014 Pazartesi

Avon'un bu ruj serisine bayılınca ve "nude" renklerden kendimi alamayınca, yılbaşından hemen önceki katalogdan sipariş verdiğim rujlardan biri de Extreme Nude oldu. 


Extreme Nude'un yapısı da diğer Ultra Color Rich rujlar gibi yumuşacık ve nemli. Tamamen mat ve ışıltısız bir ruj. Rengi, içinde çok az pembelik de olan, ama daha çok bej alt tonlu bir ten rengi. 


Ben bu bej alttonlu "nude"ları kendime hiç yakıştıramıyorum; ölü gibi duruyor dudağımda. Dolayısıyla, benim için yanlış bir seçimdi. Nazlı'ya çok yakışmıştı mesela, bej alt tonlu "nude" ruj sevenler hem yapı hem de renk olarak çok beğenecektir diye düşünüyorum. 


Avon Ultra Color Rich rujların normal satış fiyatı 21,50 TL; ancak dönem dönem kampanyalarıyla çok daha uygun fiyata alınabiliyor. Şu anki katalogda da 17,50 TL'ye satılıyor. 

Mutlu haftalar!!!
6 yorum

 1. ama rengi güzelmiş aslında içinde hafif kızıllık da var beğendim ben..

  YanıtlaSil
 2. Renk güzel İrem'cim, Nazlı'da falan harika duruyor; ama ben kendime yakıştıramadım bir türlü... aklında olsun o zaman :) Öperim!

  YanıtlaSil
 3. Canım eminim sanada çok yakışmıştır.Nazlı'ya gelince kozmetik seçimlerimi onda görüp yapmamayı öğrendim ne yazık ki ben.Bebiş çok güzel kömür karası sürse güzel duruyor zaten :/. :)))

  YanıtlaSil
 4. Filiz'cim, valla yakışmadı :)) Ama Nazlı konusunda haklısın, güzel durmayan bir şey yok ki, hahahahaa :))) Öperim!!!

  YanıtlaSil
 5. En en en severek kullandığım nude rujum ♥♥ dudak rengine göre çok değişiyor bu tonlarda rujların duruşu, hatta eline sürdüğün fotoda bile farklı geldi bana, denemeden almak riskli aslında ama ben de dayanamayıp alıyorum :) sen de başka renklerle karıştırarak kullanırsın en kötü ihtimalle :) sevgileer...

  YanıtlaSil
 6. Ne güzel, ben de çok istemiştim bu ruju kullanmayı KavunluVotka'cım (bu arada, nickine bayılıyorum). Yok ben direkt işine yarayacak bir arkadaşıma hediye ettim. Her ruju allah sahibine bağışlasın :)) Öperim!

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.