Makyaj Yardımcıları: Fresh'n Soft Ürünleri / L'Arc-en-ciel

Makyaj Yardımcıları: Fresh'n Soft Ürünleri


13 Şubat 2014 Perşembe

Ocak sonunda katıldığım Kendinin Ruh Doktoru ve Gırla Fikir'in düzenlediği mini etkinlikte Fresh'n Soft da değişik ürünlerinden oluşan bir paket göndermişti. Geöen haftalarda ürünleri denedim ve sizinle paylaşmak istedim... En sevdiğim ürünü ise en son yazdım, isterseniz hızlıca sona geçebilirsiniz!


Premium Anti-Aging Effect Makyaj Temizleme Mendili: Uçuk yeşil, kapaklı ambalajda sunulan bu temizleme mendillerini sevdim. Makyajı güzel çıkardı ve cildimi kurutmadı. Hızlı makyaj temizliği için tercih edebileceğim bir ürün. 

Premium Dry and Sensitive Skins Makyaj Temizleme Mendili: Pembe ambalajındaki bu mendilleri ise diğeri kadar başarılı bulmadım. Rutin temizliğimden sonra cildim gerilirse bir de bu mendillerle üstünden geçiyorum, yumuşatıyor. Ama makyaj temizlemede çok başarılı değil.


Makyaj Temizleme Pedi: Yumuşak disk pamuklardan oluşan bu pedlerin yapısı güzel, fakat biraz ince geldi. Biraz daha kalın olsaydı sürekli tercih edebileceğim bir ürün olurdu. 

Makyaj Düzeltme Çubuğu: Önce bildiğimiz kulak temizleme çubuklarından olduğunu düşündüğüm bu çubuklar beni en çok şaşırtan ürün oldu. Bir tarafı geniş ve yayvan, diğer tarafı konik, ince, uzun olan bu çubukların tek amacı gerçekten makyaj düzeltmek. Gerçekten de ince tarafıyla eyelinerımı, dudağımın etrafına taşabilen rujumu, alt kiprik dibimdeki hataları kolayca düzelteviliyorum. Yayvan tarafıyla da göz altına dökülen farı temizliyor, daha geniş alanlardaki kusurları silebiliyorum. Makyaj çekmecemin en ulaşılabilir köşesine ve el çantama da koydum ki makyajımı istediğim her an kusursuzlaştırabileyim. Bittikçe tekrar tekrar alacağım çok pratik ve işe yarar bir ürün oldu! Normal bir kulak temizleme çubuğundan ne farkı var derseniz, amaca uygun tasarlandığı için kesinlikle çok daha ergonomik, makyaj düzeltmeye çok daha uygun ve pamuğu çok kaliteli!


Fresh'n Soft'a bu güzel paketi için teşekkür ediyor, bilhassa makyaj temizleme çubuklarını gördüğünüz yerde almanızı öneriyorum!10 yorum

 1. Makyaj düzeltme çubukları çok başarılıymış hakikaten =)

  YanıtlaSil
 2. Makyaj düzeltme çubukları gerçekten çok kullanışlı ve tasarımı çok iyi düşünülmüş bir ürün, ben de severek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Ben marketlerde dikkat bile etmemişim etiketinde ne yazdığına, utandım yakından baktığım zaman :) Siz de güle güle kullanın Neşeli Zebra ve Kozmetikanus :) Sevgiler!!!!

  YanıtlaSil
 4. ben de çok severek kullanıyorum :) gerçekten güzel bir marka :) keşfedilmesi lazım :D

  YanıtlaSil
 5. Evet Nisa, ben de keşfettiğime çook memnunum :)) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 6. Ben de başka bir markanın makyaj temizleme çubuklarını yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum. Oje düzeltmede de çok işe yarıyorlar. Öperim canım:)

  YanıtlaSil
 7. Yelda'cım evet, dün gece de oje düzeltme için denedim, hakikaten o işte de başarılı :) Öperim!

  YanıtlaSil
 8. ben ped pamuklarını kullandım bu markanın memnun kaldım ara ara alıyorum
  watsonsun bi pamugunu aldım geçen gün acayip ince keşke almasaydım ona göre bu pamuk daha iyi gerçekten
  watsons pamukta bi parmağının ojesini çıkarıyorum pamuk dağılıyor çok küçük ince tek güzel yani yumuşak olması ama o bile kurtaramadı bende

  YanıtlaSil
 9. Hassas yüzler için makyaj temizleme mendili benim favorim :)

  http://www.gleamfashion.com/

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.