Basın Bülteni: NYX Cosmetics Ürünleri Artık Boyner ve YKM Mağazalarında!


2 Mart 2014 Pazar

Önce Douglas, sonra Rossmann'da satılmaya başlanan NYX Ürünleri 6 Mart'tan itibaren artık çok daha ulaşılabilir! Gelen basın bültenini sizinle paylaşıyorum; iyi alışverişler!!!

NOT: Tüm görseller NYX Türkiye Facebook sayfasından alınmıştır...

---------------------

06 Mart tarihinde açılacak olan AKASYA Alışveriş Merkezinde bulunan BOYNER Mağazasında NYX Cosmetics Ürünleri de yer alacak. 

Dünyanın en hızlı büyüyen renkli kozmetik markası NYX Cosmetics ürünlerine bundan böyle BOYNER ve YKM mağazalarından da ulaşabilecek. 


İlk olarak Akasya Alışveriş Merkezinde yer alan BOYNER mağazası ile yapılacak lansmanı takiben çok sayıda Boyner ve YKM mağazasında NYX ürünleri yer alacak. Aynı zamanda www.boyner.com.tr ve www.morhipo.com’da da NYX Cosmetics ürünlerine ulaşmak mümkün olacak.

NYX Cosmetics, 1993 yılında Los Angeles’ta kurulmuş olup, halen 40 tan fazla ülkede binlerce satış noktasında yer almaktadır. Türkiye’de ise MBI Kozmetik Ltd Şti tarafından ithal edilerek dağıtımı yapılmaktadır.

NOT: Tüm görseller NYX Türkiye Facebook sayfasından alınmıştır...
2 yorum

 1. Boyner ve YKM'de satılsa kaç yazar? Amerika sitelerinde $30 yani aşağı yukarı 60TL olan palet burada 150 TL en basitinden. Alamaz mıyım? Alabilirim; fakat alırsam resmen dolandırılmış olurum zira her ürünün bir ederi vardır. İlla alacaksam yurtdışı fiyatı da aşağı yukarı 150 TL'ye denk gelen bir ürün alırım.

  Yanlış anlamayın lütfen, blogunuzu severek takip ediyorum, eleştirdiğim markaların fiyat politikaları.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ceyda, kesinlikle çok ama çok haklısın! Şimdiye kadar blogumda bir tek NYX ürünü görmüş olabilirsiniz, onu da Amerika'dan almıştım. Benim de Türkiye'de NYX'i tercih etmememin nedeni bu. Hatta, firmanın gönderdiği basın bültenine yanıt olarak yazdığım e-postada da bunu belirttim, fiyat politikalarının daha makul olacağını umduğumu yazdım. Bakalım, göreceğiz.

   Teşekkürler yorum için, sevgiler!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.