Essence Love Letters Koleksiyonu Oje -03 Grey-Headed Lovebird


6 Mart 2014 Perşembe

Essence'in son koleksiyonu Love Letters, gerek romantik ambalajları gerekse romantik renkleriyle ilgi çeken bir koleksiyon oldu. Tüm koleksiyonlardan bir sürü ürün alıp sonra kullanmadığımı fark etmiş olduğum için, bu koleksiyondan kullanacağımdan emin olduğum bir parçayı, bu güzel ojeyi almayı tercih ettim. 


Essence'in alışılmış oje ambalajlarının dışında, ince uzun bir şişede, koleksiyonun romantik ismi ve yazı karakteriyle sunulan bu oje içinde kahverengi ve hafif leylak tonları da barındıran bir gri. Böyle nötr renkleri tırnaklarıma çok yakıştırıyorum ve kullanmaktan da zevk alıyorum. Fırçası kalın sayılacak fırçalardan ve sürümü gayet kolay. Ojenin kremsi ve son derece parlak bir bitişi var. İki katta tam opak oluyor, baloncuklanma yapmıyor. Kuruması çok hızlı değil, sürdükten sonra kuruyana kadar dikkatli olmakta yarar var. Kalıcılığı diğer Essence ojelere göre yine daha iyi.


Yapı olarak gerek koleksiyon ürünü olsun, gerek olmasın, Essence ojeler içinde en sevdiğim oldu bu koleksiyonun ojeleri. Renk olarak da diğer markalarda pek rastlamadığım şık bir renk olduğunu düşünüyorum.

Essence Love Letters oje -Grey-Headed Lovebird
Yüzük parmağında, bu oje üstüne China Glaze Snow Globe
Yüzükler: Stradivarious

Essence Love Letters koleksiyonu hala bazı Gratis ve Rossmann mağazalarında bulunuyor. Satın almak isterseniz, ojenin fiyatı 2,95 TL. Ben bu koleksiyondaki defteri de çok beğendim doğrusu; çok not defterim olduğu için almadım; ama sanırım sonra bulamazsam pişman olacağım... siz bu koleksiyondan neleri aldınız/sevdiniz?12 yorum

 1. Gunaydın cicim;

  Bende bu koleksiyondan acık seftali rengini aldım (adını hatırlayamadım ama ) kuruyana kadar beni cileden cıkardı 10 kere bozuldu o kadar gec kuruyorki :/ Sonunda kullanmamaya karar verdim. Yapısımı bozuktu ne anlamdım :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Günaydın fıstık! Belki daha açık renkler daha sorunlu olabilir; bu rengi o kadar da deli etmedi beni :)) Öperim!

   Sil
 2. Ben de almıştım bunu ama sıra gelemedi :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin güzel ellerinde nasıl durduğunu da çok merak ediyorum İrem'cim :) Öperim!

   Sil
 3. çook beğendim bu tonları seviyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok şık buluyorum bu tonları Yonca Mix :)

   Sil
 4. Çok hoş bir tonu var. Ayrıca aksesuarlarına bayıldım! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok çok teşekkürler Tuğçe :) Yüzüklerimi ben de çook seviyorum ^_^ Sevgiler!

   Sil
 5. Yüzüklerine bayıldım. Zamanım olmadı gidip almaya :( o kadar yoğunum ki anlatamam.Renge bayıldım canım. çok öptüm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Gülşen'cim :) Tahmin ediyorum yoğunluğunu!!! Neyse çok az kaldı :)) Cumartesi görüşmek üzere... Öperim!!!

   Sil
 6. Ben de bu tonları çok severim.Koleksiyonun en beğendiğim rengi ama bir türlü bulamadım:(Sizin tırnaklarınızda da çok zarif durmuş.Ayrıca yüzüklere tek kelimeyle ba-yıl-dım:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilay çok teşekkürler, ben ilk geldiği gün görüp alan şanslılardanım sanırım :) Gerçekten zarif, şık bir renk :) Çok teşekkür ederim tüm güzel sözlerine!!! Sevgiler!!!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.