Maybelline Baby Lips -Peach Kiss / L'Arc-en-ciel

Maybelline Baby Lips -Peach Kiss


23 Nisan 2014 Çarşamba

Tüm çocukların ve hepimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!!! Coşkuyla kutlayacağımız nice mutlu bayramlara...

---------------------

Maybelline'in bu cici ürününü kendisine rengi çok açık gelince, sevgili Francesca'm getirdi bana. Çook teşekkür ediyorum öncelikle! Blogunda da şu anda çok güzel bir çekilişi var, katılmadıysanız hemen bir uğrayın derim (TIKTIK). 


Maybelline Baby Lips, Türkiye'ye gelemeyen Maybelline ürünlerinden, hafif renkli bir lip balm/dudak balmı. Ambalajı da tam bir balm ambalajı ve hem tasarımı hem renkleri çok şirin! Bendeki rengi Peach Kiss. Işıltılı bir dudak rengi, hatta dudak renginden de açık. Dolayısıyla, esmerlere çok gitmeyecek bir tonu var, ama çaık tenliyseniz, özellikle bahar ve yaz aylarında rahat rahat kullanabilirsiniz.


Çok tatlı, meyveli bir kokusu var. Dudaklarımı güzel yumuşatıyor ve kurutmuyor. Mucizevi bir yanı olmasa da, dudak kurutmayan, lipgloss yerine kullandığım, çantamdan da pek ayırmadığım bir ürün oldu. Dudaklarım kuru olduğunda (aşağıdaki gibi) rengi dolayısıyla kusurlarını belli edebiliyor. Ama ben rengini de, yapısını da, nemlendirmesini de sevdim ve başarılı buldum.


Dilimizde tüy bitmesine rağmen Maybelline'in bazı ürünleri ısrarla Türkiye'ye getirmemesi nedeniyle ülkemizde ulaşabileceğiniz bir ürün değil. Ama, yurtdışından geleceklere sipairş etme şansınız varsa, bir deneyebilirsiniz.5 yorum

 1. bayılıyorum bunlara keşke gelseler tr'ye...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ya, her rengini alırız işte dizi dizi İrem'cim...

   Sil
 2. Çok yakışmış sana, güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. Ablam bana Almanya'dan almış şuan 24 tane baby lips' im var

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.