Rimmel London Retro Glam Mascara -Extreme Black


19 Nisan 2014 Cumartesi

Yine Gülsen'in 8 Mart etkinliğindeki Watson's kutusundan çıkan bir ürünle birlikteyiz: Rimmel London Retro Glam Extreme Black Mascara.


Bu rimelin daha önce Black olan versiyonu yine bir Watson's kutusundan çıkmıştı ve ŞURADA yorumlamıştım. Her iki rimelin de fırçası birbirine benzer. Extreme Black'in farkı, gün içinde göz altlarına dökülme yapmaması oldu. Temizlenmesi de nispeten kolaydı.


Uzatma ve kıvırma açısından Black'e göre daha başarılı bulduysam da, hacim vermemesini pek sevmedim. Kirpikleri birbirine yapıştırmadı, ama gürleştirmedi de. Bir de, her iki kirpiğimi eşit şekillendirmedi fırçası yüzünden...

Tek kat-İki kat-İki gözde de iki kat

Açıkçası, çok beğendiğim bir rimel olmadı. Ama, kirpikleriniz zaten gürse, uzatma ve kıvırma için dökülmeyen, simsiyah bir rimel arıyorsanız bir şans verebilirsiniz. Rimmel London ürünlerine Watson'stan ulaşabilirsiniz!

Mutlu haftasonları!

-------------------
NOT: Catherine Arley makyaj seti hediye ettiğim şartsız çekilişim devam ediyor; son gün 20 Nisan, yani YARIN... Katılmadıysanız, BURAYA lütfen... Bol şans!4 yorum

 1. ben hiç kullanamadım bu rimeli...zaten cılız kirpiklerim var yapıştı kaldı..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cılız kirpiklere göre değil kesinlikle... pek sevmedim ben de bu rimeli Nilgün.

   Sil
 2. Ben de pek sevmedim, keşke rockin curvesi alsaydım bunun yerine :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merve, Rockin Curves'ü de çok tutmamıştım ben... sanırım Rimmel'in en iyi rimeli Lash Accelerator.

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.