Aubrey Organics Sea Buckthorn&Cucumber with Ester-C Yüz Temizleme Kremi


4 Mayıs 2014 Pazar

Serap'cığımın Romantic Vintage partisinde hediye edilen ürünlerden biri de Aubrey Organics'in krem formundaki bu yüz temizleme ürünüydü. O dönem cildimin kurumuş olduğunu öğrendiğimden, Kuruya dönük karma ve kuru ciltler için olan bu ürünü hemen kullanmaya başladım.


Aubrey Organics, ismine uygun olarak organik içerikleri bulunan, temiz kozmetik kategorisinde bir marka. Bu nedenle de ürünlerini severek kullanıyorum. Ester C ile güçlendirilmiş yalancı iğde ve salatalık özleri içeren bu yumuşak temizleyici cildi kurutmadan, nazikçe temizlemeyi vaat ediyor. Ürünü şişeyi çalkaladıktan sonra avucunuza alıyorsunuz ve ıslak yüzünüze uygulayıp ılık suyla duruluyorsunuz. Cildimi germeden oldukça iyi temizlediğini düşünüyorum. Ürünle ilgili tek sıkıntı fazlaca tuhaf bitkisel kokusu olabilir. Salatalığa yakın kokuyor... 237 mL'lik şişesiyle oldukça bereketli, dolayısıyla koku konusunda hassasiyetiniz varsa, denemeden almamanızda yarar var. 


Aubrey Organics yalnızca organik içerikleri olan değil, aynı zamanda da vegan ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka.


Aubrey bu ürünü yakın zamanda değiştirmiş. Şu an yerine Age Defying Therapy Cleanser öneriyor (yine içinde yalancı iğde ve Ester C var, içeriği de benzer ama kokusunu vs tabii ki bilemiyorum). Gramajı 100 mL ve satış fiyatı 63 TL.

Aubrey Organics ürünlerini kendi sitesinden ya da Lila Kutu'dan satın alabilirsiniz. 

İyi pazarlar!!!

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.