Basın Bülteni: Çilek’ten Çilek Gibi Tatlı ve Renkli Bir Seri


4 Mayıs 2014 Pazar

Çilek en yeni tasarımı Strawberry ile genç kızların odalarında farklı bir çizgi oluşturuyor. Kadifemsi kumaşın Çilek markası ile özdeşleşmiş puantiyelerle bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan Strawberry, odalara hem renkli hem de eğlenceli bir hava katıyor.

Çocuk ve gençlere özgün yaşam alanları sunan Çilek’in, en yeni tasarımı Strawberry, yumuşacık kırmızı kadifemsi kumaşı, puantiyelerin şıklığı ve nakış detaylı tasarımı ile genç kızların ve çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.


Kızların Yeni Gözdesi
Çilek tasarımına duyulan sevgi ve 1920’lerden bu yana eskimeyen bir tasarım unsuru olan puantiyenin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan Strawberry, kızların yeni gözdesi oluyor.

Klasik ve Eğlenceli
Kadifemsi kumaş kaplamalı puantiye stili ve lüks görünüm veren ahşap ayakları ile Strawberry, kız çocuklarının odalarına klasik bir hava katarken, diğer yandan odaları eğlenceli ve sevimli bir hale getiriyor. Dantel ve kurdela detayları ile zenginleştirilen Strawberry, seri ile uyumlu şık aksesuarlarıyla da odaların tamamlayıcısı oluyor. 


Kumaş kaplı yumuşak ve konforlu baş ucu, minik çekmeceli şık çamaşırlık ünitesi ve hareketli ayarlanabilir aynası ile rüya gibi bir odanın kapılarını aralayan Strawberry, geniş iç hacim ve daha çok saklama alanı sunan bazası ve aynalı dolabı ile de genç kız ve çocukların ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

www.cilek.com
www.facebook.com/cilekodasi
www.twitter.com/cilekodasiHiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.